ALGOOS
Агентства Algoos (укр)

Агентства Algoos

Ставай нашим партнером

Разом з мережею Algoos ви станете частиною величезної кількості кадрових та туристичних агентств по всьому світу, що дасть нам шанс створити свій власний пакет послуг, який збільшить наші доходи і зробить наші послуги такими, якими хочуть бачити їхні клієнти. Зробити своєю цільовою аудиторією туристичний ринок молоді означає, що ви обрали одну з найбільших і найменше експлуатованих цільових груп у туристичній індустрії. Звичайно у вашому агентстві буде декілька представників по всьому світу, що дозволить вам запропонувати краще обслуговування клієнтів тим самим поліпшити наш бренд і зробити нас лідерами в роботі для молоді та туристичної індустрії. За допомогою нашої програми ви збережете свої послуги і додасте більше послуг, які розширять вашу цільову аудиторію для більш вимогливих мандрівників, які знають, чого вони хочуть. Це допоможе вам створити базу постійних клієнтів, які роками приходили до вас і досі пам’ятають ту, першу, захоплюючу послугу, яку ви їм надали, щоб побачити світ.

Послуги

Algoos пропонує спеціалізовані послуги для студентів всього світу. Наші професійні співробітники та партнери в кожній столиці по всьому світу, очікують вас там, щоб запропонувати вам консультацію і допомогу, яка вам знадобиться протягом вашого пригоди, під час роботи або подорожі по світу. Ми пропонуємо кадрові послуги по всьому світу – кожної компанії, кожному працівникові і тим, хто шукає пригоди. Ми хочемо, щоб наші кандидати працювали в компаніях і готелях світового класу, провели чудовий час в їх робочому середовищі, насолоджувалися своїм вільним часом в їх нових містах проживання та брали участь у розвитку компанії та культурної різновиди в ній.

Заробіток

Разом з Algoos ваш доход буде вище, ніж можуть запропонувати інші компанії, ми працюємо на умовах 50/50 від заробітку. Ми створюємо мережу з університетами, роботодавцями, агентствами і клієнтами наших партнерів з усього світу. Всі програми і клієнтів можна знайти на Algoos.com. Ви просто пропонуєте кандидату широкий вибір програм, вони вибирають, а ми робимо все роботу.

Якщо у вас є вакансії, які підходять до наших послуг, вам необхідно написати опис та вимоги до них на нашому сайті, і ми надішлемо вам список кандидатів, які хотіли б працювати і подорожувати по вашому напрямку.

Наші лінії обслуговування клієнтів 24/7 працюють, щоб допомогти найбільш вимогливим клієнтам вирішити їхні проблеми, як тільки вони виникли.

Країни співпраці

Algoos дасть тобі більше, ніж будь-яка інша компанія в світі. Наша мета – це створити світову мережу кадрових та туристичних агентств, у яких будуть однакові цілі і переконання, і зробити переворот в роботі для молоді та в туристичному ринку на 5 континентах світу.

Як стати партнером

Приєднайтесь до нашої великої мережі партнерів і зареєструйтеся на сайті algoos.com, натисніть на посилання «агентства» і заповніть форму для партнерства, один з наших консультантів по розвитку зв’яжеться з вами і ви обговоріть кожну деталь нашої співпраці, так що ви зможете почати пропонувати свої пакети послуг на сайті algoos.com і у вас буде доступ до решти пакетам послуг з усього світу. Так само ви можете відправити нам лист про бажання стати партнером на нашу електронну адресу partners@algoos.com.

 • Навчання за кордоном
 • Пригоди і Групові подорожі
 • Кадрові послуги
 • Літні школи
 • Волонтерські програми
 • Мовні школи
 • Робочі канікули
 • Стажування
 • Робота з повною зайнятістю
 • Квитки на літак і паром
 • Готелі