ALGOOS
Здобувачі

Здобувачі

Algoos Study Work and Travel LTD співпрацює з 192 агентствами та організаціями по всьому світу пропонуючи студентам і молодим людям можливість вчитися, працювати і подорожувати в США, Греції, Іспанії, Мальті, Кіпрі, Новій Зеландії, Австралії, Бразилії і в багатьох інших країнах.

Знайдіть всю потрібну інформацію, яка вам буде потрібно, і коли ви будете готові зареєструватися, натисніть на посилання «здобувачі», створіть свій профіль і чекайте, коли пропозиція прийде на вашу електронну адресу. Як тільки ви внесете оплату за працевлаштування і купіть квитки, ваш статус буде змінено на «підібрано». Один з наших місцевих партнерів забере вас з аеропорту і відвезе до пункту призначення і допоможе вам з усім.

Не втрачайте час, станьте частиною однієї з найбільших Work and Travel світових організацій, відчувайте себе впевнено і безпечно, зареєструйтесь зараз і подорожуйте з нами.

Перевірте нижче чи підходить ваша національність для цієї програми і чи потрібна вам віза.

Роботодавці

Студенти та працівники з досвідом

Algoos Study Work and Travel & Excel Services LTD спеціалізується в кадрових і туристичних послугах, за останні 10 років з великим успіхом у країнах Європи співпрацюючи з великою кількістю університетів і шкіл в 27 країнах. Завдяки великому успіху Excel зараз розширюється в інших цікавих країнах, які можуть запропонувати нові вакансії та можливості для наших кандидатів. Завдяки нашому процесу реєстрації та найму співробітників ми переконуємося, що ті люди, яких ми відібрали для вас, найкраще підходять вашим запитам.

Чому міжнародні співробітники

Великий вибір інтернаціональної робочої сили може потенційно поліпшити декількома перевагами в бізнесі обслуговування клієнтів, придумати нові ідеї, допомогти в розширенні ринку і поліпшити соціальний і культурний імідж компанії. Наявність молодих і освічених працівників з усього світу додасть вашої компанії міжнародного іміджу. Але що більш важливо, це те, що стажери будуть добре справлятися зі своєю роботою і поставленими завданнями взамін на надання їм харчування, житла і невеликої кількості грошей для дозвілля. Ви шукаєте високопрофесійних співробітників, рекламних моделей або співробітників у сферу розваг? Тоді ми б були щасливі надати вам таких співробітників.

Станьте нашим партнером partners@algoos.com.