ALGOOS
Навчання

Algoos Study work and Travel

Algoos Study Work and Travel це мережа агентств і консультантів від університетів по всьому світу, які об’єдналися з адвокатами, щоб дати вам точну і корисну інформацію, щоб допомогти вам вибрати правильний пункт призначення, форму навчання та спеціальність. Не дозволяйте собі бути одним з тих людей, які витрачають свій час, вивчаючи те, що ніколи не будуть використовувати. Наші професіонали проконсультують Вас і підберуть вам місце, яке буде відповідати вашій особистості, талантам і здібностям. Ми поможем вам вибрати країну, яка підходить вам найкраще і підберемо сферу, в якій ви можете створити дивовижну кар’єру. Надішліть листа на studiesabroad@algoos.com прямо зараз!

Навчання

Ви закінчили старшу школи або тільки отримали ступінь бакалавра, і ви хочете продовжити свої дослідження за кордоном? Якщо так, то поговоріть з одним з наших досвідчених агентів, який допоможе вам зрозуміти, що б ви хотіли робити в майбутньому і допоможе вам знайти університет за вашим вибором в ЄС, Австралії, Нової Зеландії та США. Дослідження в одному з міжнародних університетів і набутий досвід роботи – ключ до вашої майбутньої успішної кар’єри. Не втрачайте час! Просто надішліть нам листа на studiesabroad@algoos.com або зателефонуйте нам прямо зараз.

Переваги

Навчання за кордоном, може стати найбільш вигідним досвідом для студента, це можливість побачити світ, здобути освіту у визнаних коледжах і університетах світового класу, розширити горизонти і пристосуватися до нової культури, а також розширити кар’єрні можливості, вивчати нові мови, завести нових друзів.

Процес подачі заявок

Процес подачі заявок на Algoos легкий і швидкий. Просто надішліть нам листа на адресу studiesabroad@algoos.com  і просите нашу брошуру. Один з наших університетських експертів-консультантів зателефонує вам, щоб обговорити всі можливі варіанти. Ми допоможемо вам не тільки з вибором ВНЗ, але й допоможемо з оформленням документів і прослідкуємо, щоб ви потрапили в університет своєї мрії.

Період подачі заявок

Подайте вашу заявку якомога швидше, щоб забезпечити своє місце у вашому улюбленому університеті за кордоном. Прийом заявок на зимовий семестр (починається у вересні закінчується 10 березня). Тривалість навчання в університеті залежить від країни, період навчання може варіюватися від 3-х років до 5років (бакалаврат) плюс ще рік або два, щоб отримати ступінь магістра.

Що можна вивчати?

Ви можете почати вивчати все те, про що ви мріяли з дитинства. Все залежить тільки від ваших оцінок і мовних навичок, а також країни, яку ви виберете. Ви можете бути впевнені, що ми можемо допомогти вам вибрати спеціальність, яка буде відповідати вашій особистості і навичкам. Ми подбаємо про те, щоб ваша кар’єра була успішною. Algoos допоможе вам надалі знайти стажування тому, коли ви закінчите, ви будете готові завоювати світ.

Витрати

Витрати на вартість програми варіюються залежно від країни і спеціальності на якій ви хочете вчитися. Ціни починаються від 3000 євро на рік до 100 000. Телефонуйте нам прямо зараз і проконсультуйтеся абсолютно безкоштовно з нашими фахівцями. Ми дамо Вам всю необхідну інформацію, щоб допомогти вам вирішити, що краще для вашої кар’єри і вашої кишені.