ALGOOS
Подорож-Пригода

Подорож-Пригода

Подорожі від Algoos

Здаєте іспити? Зараз літо? Або Зима? Канікули або у вас рік академічної відпустки? Зберіть команду з 40 людей або більше, виберіть напрямок, який вас найбільше цікавить і обговоріть з одним з наших професійних консультантів у сфері «пригод» свою наступну зупинку. Ми створимо відмінну програму для вас з послугами, підібраними спеціально для вас для подорожі в одну із запропонованих нами країн. Один з наших партнерів, в країні, куди ви прямуєте, допоможе зробити все за планом програми і переконатися, що ви отримаєте всі послуги програми і ваше групове подорож, про яку ви мріяли.

Ціни для студентів на літакові квитки, готелі та екскурсії під час всієї вашої програми можна знайти на сайті algoos.com

Програми подорожей від компанії Algoos

  • подорож-Пригода
  • Клубні канікули
  • Релаксуючі канікули
  • Весняні канікули

Вартість

Вартість програми розрізняється залежно від країни, кількості осіб в групі і виду занять, якими ви будете займатися під час своєї програми. Ціни починаються від 149 €, у вартість входить проживання в готелі і переліт.

Країни

Від гір Великого Каньйону до статуї Будди в Бангкоку, Колізею в Пізі і Парфенона в Афінах. Подорож у часі в Греції, Італії, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Польщі, Болгарії, Литві, Латвії, Франції, Данії, Сполученому Королівстві, Німеччині, Голландії, Норвегії, Фінляндії, США та багато інших напрямків, з яких ти можеш вибрати.

Забронюй зараз

Почніть свою пригоду, зберіть своїх друзів, зберіть групу з 40 чоловік і зв’яжися з нами щоб створити для вас запаморочливе пригода і відправити вас в ту країну, і все це зі зниженими цінами для студентів. Просто надішліть нам листа на нашу електронну адресу travel@algoos.com і відправте запит на отримання брошури і деталей, про створену нами програми для вас і ваших друзів. Час побачити весь у світ наживо своїми власними очима.

Реєструйтеся, створюйте і вирушайте в свою пригоду. 192 агентства по всьому світу можуть запропонувати вам саме те, що ви шукаєте.