ALGOOS
ПРАЦЯ НА КРУЇЗНИХ ЛАЙНЕРАХ

ПРАЦЯ НА КРУЇЗНИХ ЛАЙНЕРАХ

Algoos Study Work and Travel LTD співпрацює з деякими з найбільших світових круїзних суден і надає можливість подорожувати по всьому світу і працювати на круїзному лайнері одночасно. На круїзних суднах пропонується винятковий сервіс для своїх клієнтів, оскільки більшість з них проводять свою відпустку на кораблі не менше 2 тижнів.

Круїзні судна пропонують різноманітні можливості для кар’єрного росту для високо мотивованих людей, зацікавлених у створенні кар’єри на лайнері. Ми вітаємо всіх молодих і досвідчених професіоналів, які готові скористатися цією можливістю заробляти гроші і подорожувати по світу.

Якщо ви готові приєднатися до команди корабля і у вас є необхідний досвід і кваліфікація, то знайдіть відповідну вам вакансію і швидше подайте заявку. Круїзні лайнери працюють цілий рік і вітають людей з кожної країни по всьому світу і звуть молодих фахівців приєднатися до них.

Всі люди, що потрапили в екіпаж були ретельно підібрані Algoost, оскільки найбільші круїзні компанії потребують лише кращих представників даних професій і очікують висококваліфікованих фахівців.

Наша команда подорожує по всьому світу і вибирає кращі таланти в сфері туризму та індустрії гостинності для круїзних лайнерів.