ALGOOS
Про подорожі

Про подорожі

Чому наша компанія

Компанія Algoos це світова мережа кадрових та туристичних агентств, які пропонують допомогу в пошуку роботи і подорожей для самих досвідчених і вимогливих мандрівників, працівників або роботодавців за хорошими цінами. Ми варіюємо наші послуги щоб вони підійшли за вимогами кожному працівнику і роботодавцю, пропонуючи пакет послуг для роботи і подорожі по світу особливо для пригод молодих людей і студентів, і стандартні послуги з набору співробітників для тих, хто хоче іммігрувати в іншу країну.

Наші професійні колеги та партнери в кожній столиці світу готові проконсультувати і допомогти вам з вибором роботи і подорожі. Ми хочемо, щоб наші клієнти працювали в компаніях і готелях світового класу, провели чудовий час в їхньому робочому оточенні, насолоджувалися своїм вільним часом в новій для них країні, і брали участь у розвитку компанії, спираючись на свій досвід і досвід інших співробітників.

 • Великий вибір хороших і безпечних вакансій
 • Гарантоване працевлаштування до вашого приїзду
 • Соціальне страхування
 • Безкоштовні консультації та підтримка
 • Представники компанії в кожній країні
 • Робота з кращими в цій сфері
 • Резервація квитків і проживання
 • Допомога з документами і візою
 • Низькі ціни
 • Чудова заробітна платня
 • Безкоштовне проживання та харчування
 • Робить ваше резюме унікальним і більш цінним
 • Допомога у створенні резюме
 • Професійні можливості працевлаштування після закінчення стажування
 • Безкоштовний трансфер з / до аеропорту
 • Туристичне страхування
 • Допомога в отриманні Картки соціального забезпечення

Період

Період перебування в іншій країні залежить від виду програми, яку ви обрали, яка може тривати від 2 місяців до 18 місяців, якщо вам потрібна віза. Якщо вам не потрібно отримувати візу, або є можливість в продовженні її терміну і ця країна, і робота – це те, про що ви завжди мріяли, тоді ви можете залишитися там настільки довго, наскільки ви хочете.

Вартість

Вартість програми розрізняється залежно від країни і програми, в яку ви вирішив поїхати. Ціни починаються від 50 € до 800 €, включаючи подачу документів на отримання візи, роботу з документами, але у вартість не входить всі ваші витрати на квитки.

Країни

Компанія Algoos пропонує список країн, який не запропонує будь-яка інша компанія в світі. Наша світова мережа кадрових та туристичних агентств шукає знаходить для вас роботу в самих екзотичних місцях на всіх 5 континентах. Подорож в такі країни як: Греція, Італія, Китай, ОАЕ, Росія, Океанія, Африка, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Таїланд, Мексика, Уругвай, Панама, острови Кайман, Південна Африка, Кенія, Гана, Мадагаскар, Маврикій, Марокко , Туніс, Єгипет, Катар, Латвія, Австрія, Франція, Данія, Великобританія, Ірландія, Німеччина, Голландія, Норвегія, Фінляндія, Мальта, Шотландія, Естонія, Нідерланди, Північна Америка, США, Аляска, Багами, Сент Кітс, Сінгапур, Малайзія , Японія, Французька Полінезія, Камбоджі, Індія, Лаос, Макао, Монголія, Непал, Філіппінські острови, Шрі-Ланка, Тайвань, Мальдіви, Грузія, Кіпр, Туреччина, Вірменія, Азербайджан, Іспанія, Чилі, Бразилія, Колумбія, Судан, Нігерія .

Хто може взяти участь у програмі

Всі можуть взяти участь, всі наші програми доступні для студентів та молодих людей, яким від 18 до 30 років. Але на жаль, не всі підходять під вимоги візи в деяких країнах, тому ми просимо вас зателефонувати нам і дізнатися докладніше про візу.

Гарантовані вакансії

Компанія Algoos на відміну від інших компаній не вимагає проходити десятки інтерв’ю з компаніями тієї країни, де б ви хотіли працювати і подорожувати, відправляючись туди, ви вже точно знаєте, що у вас вже є певне місце роботи, і коли ви приїдете в пункт призначення, наш місцевий агент або роботодавець забере вас з аеропорту і без всяких фінансових витрат, доставить до місця проживання і робочого місця. У компанії Algoos ми віримо, що почуття захищеності і безпеки найважливіші показники при відвідуванні нових країн і придбання захоплюючих відчуттів, так що ми робимо все, щоб забезпечити ці відчуття нашим клієнтам. Перед приїздом ви будете знати, де ви будете працювати і скільки часу, місце проживання, заробітна плата та робочі обов’язки.

Робота з документами та візами

Зазвичай робота з документами і візами це найбільший головний біль для подорожуючих або працівника, який хоче працювати в іншій країні. Наша компанія підготує все потрібне, і проведе вас крок за кроком протягом усього процесу в отриманні всіх необхідних документів до прибуття в іншу країну.

Як кандидату вам потрібно буде заповнити і відправити нам свою анкету, яка підтверджує, що ви зацікавлені в пошуку роботи або подорожах за кордон в певну країну, один з наших агентів подзвонить, щоб провести інтерв’ю і можливо пройти тест по Skype з приводу роботи, і щоб визначити ваші навички та рівень кваліфікації. Як тільки роботодавець підтвердить вашу кандидатуру, ми почнемо готувати всі необхідні документи щоб отримати візу.

В основному, від вас буде потрібно:

 • Заявка на отримання візи
 • Запрошення на роботу від роботодавця
 • Адреса місця проживання, де ви будете жити під час перебування в країні
 • Оплата SEVIS
 • Доказ, що у вас є достатня сума грошей, щоб подорожувати по країні
 • Медична довідка про хороше здоров’я
 • Туристичне страхування (ми можемо тобі її надати)
 • Довідка про несудимість
 • Паспорт
 • Підтвердження з університету про те, що ви є їх студентом (якщо буде потрібно)

Умови проживання

Ми знаємо як це важливо жити в хороших умовах, поки ви за кордоном, щоб ви змогли відчувати себе як вдома. Компанія Algoos і партнери завжди перевіряють, щоб ваше житло і умови проживання були на хорошому рівні. Ви будете жити в студії з площею 14 кв.м, а якщо ти будеш жити з ще одним учасником програми, то площа студії буде 20 кв.м на людину, з особистої ванною кімнатою та міні-кухнею, якщо ваша позиція не надає харчування. Для тих, хто працює в сім’ї, то їхнє житло буде безпосередньо в тому ж будинку. У кожному описі вакансії, в нашій секції «вакансії» чітко описані всі деталі роботи. Те, що ми тобі пообіцяли раніше, ти дізнаєшся всі деталі до свого від’їзду.

Перельоти

Оплата за перельоти повністю залежить від вакансії, яку ви обрали. Деякі роботодавці, такі як, викладання англійської в Кореї або няні в США оплатять переліт туди і назад, решта оплатять лише переліт назад, після закінчення програми, а решта вакансії не пропонують оплати перельотів, тому ти повинен будеш оплатити їх сам. Наш професійний персонал готовий тобі допомогти і придбати квитки за ціною дешевше, ніж вони надані на сайтах.

Туристичне страхування

Algoos співпрацює з однією з найбільших страхових компаній по всьому світу, пропонуючи вам чудовий туристичний пакет послуг, який покриє всі ваші потреби, поки ви перебуваєте за кордоном. Поки ми будемо вибирати вам роботодавця, ми повідомимо номери тих агентств, які ви можете вибрати.

Як зареєструватися

Реєстрація дуже проста на нашому сайті Algoos.com/jobs, створіть свій профіль і виберіть вакансію і країну, яка вам подобається і натисніть «взяти участь» і один з наших агентів зв’яжеться з вами щоб обговорити програму, яку ви обрали. Крім цього, також завантажте свою реєстраційну форму і відправ її нам на електронну адресу registrations@algoos.com

Стажування

Algoos пропонує студентам та недавнім випускникам університету і людям з 5 річним досвідом роботи можливість провести від 4 тижнів до 18 місяців за кордоном, в таких захоплюючих країнах, як США, Франція, Гонконг, Японія, ОАЕ і багато інших, набуваючи справжній життєвий досвід як стажист в успішній і сталій організації. У нас є великий вибір стажувань: туризм та готельно-ресторанний бізнес, медицина та інженерія, бухгалтерський облік та фінанси, а також стажування в інших областях. У нас є стажування в кожній індустрії, і обов’язково ви знайдете собі вакансію смаком, якщо у нас немає цієї вакансії, будь ласка, запропонуйте її нам, і ми постараємося знайти цю вакансію для вас.

Волонтерські програми – Зроби світ кращим від Algoos

Наша компанія вибрала кілька найбільш вражаючих волонтерських програм, які зроблять світ кращим. Всі наші волонтерські програми абсолютно безкоштовні. Як компанія, ми пишаємося тим, що ми підтримуємо всі ці неймовірні волонтерські проекти по всьому світу, де потребують допомогу та співпрацю.

Волонтерство робить важливим економічний і соціальний співробітництво, що призводить до згуртування суспільства, створюючи довіру і взаємність серед жителів. Це може бути і боротьбою, і винагородою і від вас вимагається використання своїх навичок у новій сфері. Ви також можете отримати потрібні знання, поки будете вирішувати проблеми, які впливають на людей.

Робіть світ кращим поки у вас є час, відвідайте дикі джунглі Африки і Південної Америки або будь-яке інше місце, де ваші навички і знання відіграють велику роль!

Вакансії

Ви шукаєте новий досвід? Хочете розправити свої крила і почати кар’єру, про яку ви завжди мріяли у своїй улюбленій країні? У компанії Algoos є можливість це запропонувати зараз же. Вибери одну з наших доступних вакансій, створіть своє резюме і зареєструйтеся. Ми тут, щоб допомогти створити ваше резюме і стати найкращим на інтерв’ю і отримати роботу вашої мрії. Імміграція ніколи не була простіше, тут в Algoos, у нас є експерти, які допоможуть з візою, переїздом за кордон, пошуку житла і знайти свою дорогу з перших місяців до того часу, поки ви не станете експертом у своїй сфері.

Робочі канікули

Немає кращого способу вивчити країну, ніж жити в ній, спілкуватися з місцевими жителями і стає частиною їх місцевої культурні і подій, знаходячи нових друзів і насолоджуватися їх делікатесами і місцевим стилем життя.

Наш великий вибір програм Work and Travel від Algoos по всьому світу, допоможе вам спланувати подорож, яка буває раз в житті і переконається, що всі пункти у вашій програмі будуть виконані до того часу, як ви приїдете в країну, яку ви обрали. В незалежності від того, щоб ви не вибрали: льодовикові землі, Давньогрецькі відкриття, Забуті імператори, Західні ковбої або наше основне подорож Algoos Одіссея, ми надамо вам роботу, житло, візу, витрати на перельоти, трансфер, страховку і багато іншого!

Агенти Algoos і їх партнери, і наша робоча телефонна лінія 24/7 дає вам спокій і впевненість у тому, що наші співробітники готові допомогти на кожному кроці без проблем і переживань про те, що буде далі.

Припиняйте мріяти про свою пригоду і зателефонуйте нам зараз, вставайте і готуйтеся відчути саме унікальне почуття у світі. Дізнайтеся те, чого інші не знають, їдьте на Сафарі, плавайте з дельфінами, танцюйте Сіртакі, подивіться на Будду, займіться шопінгом на 5 Авеню в Нью-Йорку, насолоджуйтеся музикою на Ібіці, Малле, на Криті, Майямі в США або в Задаре в Хорватії.

Повернення і скасування

Компанія Algoos не проситиме вас про оплату перед тим, як ми надамо всі деталі роботи або подорожі, тільки, якщо ці витрати не залежать від нашої компанії, такі як подача документів на візу або витрати на оплату SEVIS. Ви заплатите нашої компанії тільки тоді, коли ви будете прийняті на роботу. Тільки потім ви підписуєте згоду з Algoos за послуги, надані компанією і оплачуєте повну вартість програми. Поверненню не призначається для тих, хто був затверджений на робоче місце і оплатив вже вартість програми, але потім, прям перед від’їздом вирішив не брати участь у програмі або не приїхав на роботу вчасно. Повернення грошей буде проведено тільки в екстреному випадку і після надання необхідних документів.

Де і як можна знайти роботу?

Знайти роботу дуже просто з нашою автоматизованої онлайн системою. Ви просто натискаєте на посилання «вакансії» і вводите критерії для пошуку нових вакансій. Як тільки ви знайдете вакансію і захочете подати на неї заявку, вам необхідно буде створити свій онлайн профіль і натиснути на «взяти участь». Один з наших спеціалізованих співробітників перегляне ваше резюме і подзвонить вам для короткого інтерв’ю. Ви не проплачуєте нашу програму до тих пір, поки у вас не буде підтвердження від нашої команди, що ви були прийняті на роботу.

Оформлення документів та візи

Оформлення документів і візи, як правило, найбільший головний біль для мандрівника або майбутнього співробітника, в Algoos ми готуємо все для вас, ми проведемо вас крок за кроком через весь процес, щоб отримати всі необхідні документи, перш ніж успішно прибути в пункт призначення.

Кандидату буде необхідно заповнити та надіслати нам форму заяви, що підтверджує зацікавленість в роботі і готовність виїжджати за кордон у певний пункт призначення, один з наших агентів зв’яжеться з вами і призначить співбесіду, щоб визначити ваші навички та кваліфікацію. Після того, як роботодавець підтверджує готовність прийняти вас на роботу, ми почнемо готувати всю необхідну документацію для отримання візи.

Вам знадобитися:

 • Візова анкета
 • Лист-запрошення от работодателя
 • Адреса місця проживання, де ви будете жити
 • Оплата
 • Доказ того, що у вас є достатньо грошей, щоб поїхати в цю країну
 • Медична довідка
 • Страховка (яку ми можемо вам надати)
 • Довідка про несудимість
 • Паспорт
 • Довідка з університету, яка доводить, що ви все ще студент (тільки в тому випадку, якщо це необхідно)

Туристична страховка

Algoos співпрацює з однією з найбільших страхових компаній, яка може запропонувати вам відмінні страхувальні пакети, які будуть охоплювати всі ваші потреби і покривати будь-яке лікування під час перебування за кордоном. Під час вибору програми ми будемо інформувати вас про варіанти страхувальних пакетів.