ALGOOS
УНІВЕРСИТЕТИ

УНІВЕРСИТЕТИ

Останнім часом всесвітні університети організовують навчальний процес так, щоб відповідати потребам студентів по всьому світу і створити нові міжкультурні та міжнародні умови.

«Живи так, ніби помреш завтра. Вчися так, ніби будеш жити вічно»

Махатма Ганді

Навчальні програми від Algoos:

  • Магістратура
  • Бакалаврат
  • Літні школи
  • Мовні школи

Послуги

Програма Algoos Study Work and Travel співпрацює з сотнями університетів по всьому світу, а також шукає нових партнерів серед університетів для створення нових дослідницьких проектів, програм, що дозволяють отримати спільну навчальну ступінь, програм з обміну студентами і набору співробітників, а також просування літніх і мовних шкіл , стажувань та практик від організації Erasmus.

Переваги

Ставши нашим партнером, ви зможете не тільки прорекламувати свій університет або коледж, а й організувати спільно з нами нові дослідницькі програми, обмін студентами та професорами, підвищити престиж вашого навчального закладу і залучити нових студентів, що дозволить розширити міжкультурні та міжнародні зв’язки. Algoos Study Work and Travel представить ваш університет в сотнях старших шкіл і зробить рекламу навчальних програм абсолютно безкоштовно.

Як же це працює?

Algoos Study Work and Travel буде рекламувати ваш університет і ваші навчальні програми по всьому світу. Ви будете керувати нашою роботою, в той час як ми будемо шукати студентів, які б відповідали вашим вимогам і які зможуть приєднатися до вашій програмі навчання. Через Algoos ви можете рекламувати свої літні школи, мовні програми, бакалаврат і магістратуру студентам з усього світу.

“У вас є програми і студенти, ми знаємо ринок, так давайте працювати разом”

Витрати

Реклама вашого університету нашою компанією обійдеться вам зовсім безкоштовно. Algoos Study Work and Travel отримує винагороду тільки в тому випадку, якщо знаходить студента для вашого університету або навчальної програми, сума винагороди узгоджується для кожної певної програми індивідуально. Остаточний вибір і підтвердження завжди залишається за університетом.

Країни

Країни, що представляють інтерес для Algoos Study Work and Travel є Греція, Італія, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Польща, Болгарія, Литва, Латвія, Франція, Данія, Великобританія, Голландія, Норвегія, Фінляндія та США.

Як стати нашими партнерами?

Щоб стати партнерським університетом з Algoos Study Work and Travel вам потрібно всього лише написати нам на електронну пошту, щоб призначити час переговорів у Skype або по телефону і обговорити всі точки співпраці, включаючи ваші вимоги та інформацію про студентів, яких ви хотіли б залучити в ваш університет. Ви можете відправити повідомлення на адресу universities@algoos.com