ALGOOS
Seyahat

Dünya Work & Travel Noktaları

Algoos Çalışma Work and Travel staj, gönüllü, Au Pair, ucretsiz ve ücretli stajlar ve yurtdışında çalışmak için yerel kurumlar ile yuzlerce destinasyon sunuyor.

Çalışma ve bu ülkede yaşayan halk ile etkileşim, kültürel etkinlikler bölümünü haline arkadaşlar edinmek, yerel lezzetleri ve eşsiz yaşam tarzı zevk başka bir ülkeye öğrenmek kadar iyi bir yol yoktur.

Diger bilmediklerini ogren,Safari için gitmek, yunuslarla yüzmek, syrtaki dansini oynamak,Budayi görmek,New York’ta alışveriş için gitmek,kanguru fotoğraflarını çekmek,İbiza, Malia, Rodos Old Town, Miami ve Goa da müzik  tadını çıkarın.

Algoos onlar yola çıkmadan önce yaptıkları yolculuğun her detayını kapsayan unutulmaz bir ömür boyu macera sunan istihdam ve en zorlu ve sofistike gezgin, öğrenci, mezun hedefleme seyahat acenteleri, çalışan bir dünya ağıdır.

Algoos dünyadaki başka bir şirketi daha ileri götürür. İşe Alım ve Seyahat acente Bizim dünya çapında bir ağ, dünyanın 5 kıtasında etrafında en egzotik yerlerde sizin için iş bulur. Yunanistan, İtalya, Çin, BAE, Rusya, Pasifik, Afrika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Tayland, Meksika, Uruguay, Panama, Cayman Adaları, Güney Afrika, Kenya, Gana, Madagaskar, Mauritius, Fas zamanında bir seyahat Tunus Mısır, Katar, BAE, Letonya, Avusturya, Fransa, Rusya, Danimarka, İngiltere, İrlanda, Almanya, Hollanda, Norveç, Finlandiya, Malta, İskoçya, Estonya, Hollanda, Kuzey Amerika, ABD, Alaska, Bahamalar, Miami, New York, Los Angeles, Teksas, Detroit, Aziz Setleri Tayland Singapur, Malezya, Hong Kong, Tokyo, Şangay, Pekin, Fransız Polinezyası, Malezya, Kamboçya, Hindistan, Laos, Makao, Moğolistan, Nepal, Filipinler, Sri Lanka, Tayvan, Vietnam Singapur, Maldivler, Gürcistan, Kıbrıs, Türkiye, Almanya, Ermenistan, Azerbaycan, İspanya, Rusya Şili, Brezilya, Kolombiya Sudan ve Nijerya.