ALGOOS
İş arayanlar

İş arayanlar

Dünyadaki 130 ofisi ile Algoos Çalışma Work and Travel LTD öğrencilere ve gençlerin çalışmalarını inceleyerek ve ABD, Yunanistan, İspanya, Malta, Kıbrıs, Yeni Zelanda, Avustralya, Brezilya, Tayland ve diğer birçok destinasyonlarda yurtdışına seyahat fırsatı sunuyor.

İhtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz ve İş arayanların bağlantısını üzerinde bir iş tıklama için başvuruda hazır olduğunuzda, CV’nizi oluşturmak ve e-posta gelmek ya da kendiniz uygulamaya başlamak için bir teklif bekleyin. Bizim yerel ortaklarından biri sizi alip ve gideceğiniz yere götürmek ve hedefe ulasmanizda gerekli  tüm evraklar icin  size yardımcı olacaktır.

Zaman kaybetmeyin, dünya çapında güvenli hissetmek,en büyük iş ve seyahat organizasyonun parçası haline gelmek icin   şimdi uygulama ve bizimle seyahat et.

Pozisyonlar

Biz yöneticiler, geliştirme yöneticileri, yüksek eğitimli personeli, doktorlar, hemşireler, avukatlar, Portiers, tarım işgücünün, şefler, aşçılar, resepsiyonist, mühendisler, garsonlar, müşteri hizmetleri uzmanları, halkla ilişkiler gibi vasıflı ve vasıfsız işgücü sunan uzmanlar, pazarlamacılar , bilgisayar uzmanları ve çok daha fazla alanda hizmetimiz var. Excel Turizm Danışmanları Rodos yüksek sınıf otellerde yıllık tecrübesi ile ayrıca daha da otelin müşteri hizmeti ve kar artacak bir sözleşme tabanlı hizmeti sunabilir. Tüm Excel Hizmetleri Personel ile bize sadece seçtiğiniz bir kılavuz ile değil sadece en iyi turizm firsatlarini saglayarak ve otelcilik deneyimi artırarak ve siz başka bir ajan bir kişi aracılığıyla daha iyi ve daha doğruyu görebilirsiniz.