ALGOOS
Gemi de çalışmak

Gemi de çalışmak

Algoos Çalışma Work and Travel LTD olasılığı Cruise Ships dünya ve iş çevresinde seyahat için büyük cruise gemisi şirketlerinin dünya çapında sunan profesyonellerin bazı işbirliği yapmaktadır. Cruise Ships çoğu gemisinde onların 2 hafta tatil geçirmek olarak müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunmak için varız.

Cruise Ships zorlu ve ödüllendirici kariyer yelken ayarı ilgilenen motivasyonu yüksek bireyler için kariyer fırsatları sunuyoruz.Bu vesile ile para kazanmak ve dünyayı gezmek icin tüm genç ve deneyim uzmanları hoş geldiniz.

Bir cruise gemisi ekibine katılmaya hazırsanız gerekli deneyimli ve nitelikleri bizim işler bölümünde bizim iş fırsatları bulmak ve hemen uygulayın. Alımı her ülkeden uzun ve hoş insanlar dünyada onlara katılmak için tüm yıl vardır.

Algoos tarafından seçilen tüm mürettebat dikkatle ekranlı ve referans büyük Cruise Lines en zorlu işe kriterlerinde hak kazanmak için kontrol edilmiştir.

Headhunters / Talent arama yapan ekibimiz tüm dünyada seyahat ve Cruise ve Ağırlama Sektöründe en iyi yetenekleri seçer almaktadır.