ALGOOS
Bilgi Work and Travel

ALGOOS WORK AND TRAVEL

Algoos rekabetçi maliyetlerle en zorlu ve sofistike gezgin, işçi veya işveren için iş ve seyahat paketi çözümleri sunmaktadır ve işe alma konusnda seyahat acenteleri ile  dünya ağıdır. Biz iş için her çalışanın ve işverenin ihtiyaçlarını karsilayan paketleri sunan ve özellikle farklı bir ülkeye göç etmek isteyen maceracılara, gençlere, öğrencilere ve klasik istihdam hizmetleri için küresel seyahat etmek hizmetlerini şekillendiriyoruz.

Dünyada bizim her başkenttw uzman ortakları ve ortaklikları size çalışmak ve dünyada seyahat ve macera da ihtiyacınız olacak danışma ve yardımi sunmak için vardır. Biz adaylarin, dünya standartlarında kabul edilen şirketlerde ve otellerde çalışmalarini, onların çalışma ortamlarında muhteşem vakit geçirmek, ikamet ettikleri yeni şehirde serbest zaman gecirmelerini ve onların özgün, farklı kültürel  şirketlerde gelişimine katkida bulunmak istiyoruz.

Büyük ve Güvenli İşlerde Mükemmel Seçim

Varış öncesi Garanti İşler

 • Sosyal sigorta
 • Serbest ve sürekli danışmalar / Destek Her Ulkede Temsilci
 • En Iyi sektorde calisma
 • Biletler ve Konaklama rezervasyonları
 • Vize ve evrak Yardımı
 • Düşük Maliyetler
 • İnanılmaz Maaşlar
 • Ucretsiz konaklama ve yemek
 • CV’nize değer katma
 • Cv Yazma Yardımı
 • Profesyonel İş fırsatları ile staj bitirmek
 • Serbest Transferler formu / havaalanına.
 • Seyahat sigortası
 • Sosyal Güvenlik Kartı elde konusunda yardım

DÖNEM

Farklı bir ülkede kalış süresi vize gerektiğinde 2 aydan 18 aya kadar sürebilir ve seçtiğiniz programa bağlıdır. Eğer vize gerekmez ise , veya vize uzatılabilmesi  gerekirse bu mümkündur ayrica istediginiz sure boyunca orada ucretsiz kalabilmeniz mumkundur.

PROGRAM MALİYETLERİ

Programın maliyeti ülke ve  seçtiniz programa göre değişir. Fiyatlar 50 Euro kadar vize süreci ve evrak ve tüm seyahat masraflarını hariç olmak üzere 800  euro ile başlar.

WORK AND TRAVEL PROGRAMLARI HEDEFLER

Algoos dünyadaki başka bir şirketi daha da ileri götürür. İşe Alım ve Seyahat acente Bizim dünya çapında bir ağ, dünyanın 5 kıtası etrafında en egzotik yerlerde ve 130 ilçede sizin için iş bulmaktadir. Yunanistan, İtalya, Çin, BAE, Rusya, Pasifik, Afrika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Tayland, Meksika, Uruguay, Panama, Cayman Adaları, Güney Afrika, Kenya, Gana, Madagaskar, Mauritius, Fas zamanında bir seyahat Tunus Mısır, Katar, BAE, Letonya, Avusturya, Fransa, Rusya, Danimarka, İngiltere, İrlanda, Almanya, Hollanda, Norveç, Finlandiya, Malta, İskoçya, Estonya, Hollanda, Kuzey Amerika, ABD, Kanada, Alaska, Bahamalar, Miami New York, Los Angeles, Teksas, Detroit, Aziz Setleri Tayland Singapur, Malezya, Hong Kong, Tokyo, Şangay, Pekin, Fransız Polinezyası, Malezya, Kamboçya, Hindistan, Laos, Makao, Moğolistan, Nepal, Filipinler, Sri Lanka, Tayvan , Vietnam, Singapur, Maldivler, Gürcistan, Kıbrıs, Türkiye, Almanya, Ermenistan, Azerbaycan, İspanya, Rusya Şili, Brezilya, Kolombiya Sudan ve Nijerya.

KIMLER BASVURABILIR?

Herkes icin uygulamaya açığız, tüm programlar eski öğrenciler ve gençler 18-26 yas arasında olan bazı programlara gore  18-30 yas arasi katilim mevcuttur. Herkes bize ulasabilir ve daha fazla bilgi almak için bize ulasin ve  ülke vize kısıtlamalarının olduğu  ulkeler icinde  tüm programlar için başvura olmasi mumkundur.

GARANTİ İŞ

Başka bir şirket aksine Algoos size düzenli çalışmak ve seyahatiniz boyunca oraya gidişinizde  zaten bir iş hazir demektir, istediğiniz ülkedeki görüşmeler icin irtibata geçmekte ve gideceğiniz yerde  uzman yerel ajan ya da sizi bulacaktır herhangi bir ekstra ücret ödemeden havaalanından konaklama ve çalışma ortamına götürecektir. Algoos, biz güvenlik ve emniyet duyguları onun tecrübe keyifli hale getirmek için yeni yerleri ziyaret bir maceraperest için en önemli yönleri olduğuna inanıyoruz ve biz bu güçlü duyguyu sağlamak için her şeyi yapmaktayiz.Siz  hedefe ulasmadan önce çalışacaktır nerede, saat / gün, konaklama bilgileri, maaş ve tam iş özellikleri sayısını bilinecektir.

EVRAK İŞİNİZ & VİZELER

Evrakları ve Vize Süreci genellikle gezgin veya yurtdışında çalışmak isteyen bir çalışan için en büyük baş ağrısı, Algoos biz sizin için her şeyi hazırliyoruz ve biz sizing icin   başarıyla önceden tüm gerekli belgeleri elde etmek için tüm süreç boyunca adım adım rehberlik etmekteyiz.

Bir aday olarak basvurmak,çalışmak ve belirli bir hedefte yurtdışına seyahati onaylayan başvuru formunu Algoos’a göndermek yeterli olacaktır.
Bizim ajanlardan biri ile daha sonra Skype aracılığıyla beceri ve nitelikleri tanımlamak için işinizi ilgili bir test yapmak gerekir muhtemelen bir röportaj için sizi arayacak ve test edecektir.Size gideceğiniz  yer icin  önceden uygulamanın geçerliliğini kanitlamak  için 150 euro bir depozito işverene CV’nizi göndermekla başlayabilirsiniz. İşveren işinizi teyit etmek icin evraklarinizi hazirlamaya baslayacaktir.

 

Genel Şartlar halinde  ihtiyacınız olacaklar:

 • Bir Vize uygulaması
 • İşveren davet mektubu
 • Ikamet adresi o ülkede kalacak yer adresi
 • Sevi Ödeme
 • Bu ülkeye seyahat etmek icin yeterli paraya sahip oldugunun kaniti
 • Tıbbi olarak sağlıklı olduğunuzun kaniti
 • Seyahat Sigortası (biz size sağlayabilir Hangi)
 • Herhangi bir suç işlememiş oldugunuza dair resmi evrak kaniti
 • pasaport
 • Üniversite diplomasi (yani hala bir öğrenci oldugunuzu kanitlamaniz gerektigi halinde)

YAŞAM KOŞULLARI

Yurtdışında  kendinizi evinizde gibi hissedebilmek icin iyi bir konaklamanin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Algoos ve ortakları her zaman konaklama ve yaşam koşullarıni en iyi standartlarda temin edeceginden emin olun. Siz stüdyo oda en az 14 metrekarelik alanda yaşayacaksiniz ya da başka bir maceraperest ile odanizi paylaşıyor olacaksiniz, özel banyo ve işinizin ücretsiz yemek sunmuyor olmasi durumunda mini mutfak 20 s2.m olacak. Bizim “işler” bölümünde her iş tanımı icin tüm bu detaylardan  bahseder. Sonuçta biz birlikte yola çıktık önceden  tüm ayrıntıları bilmeniz icin size soz verdik.

UÇUŞLAR

Gideceginiz hedefe uçuş yapmak için seçtiğiniz işe bağlıdır, örneğin ABD’de Güney Kore İngilizce veya dadılar öğretim gibi bazı İşverenler, diğerleri tamamlanmasıyla iade uçuşları ödeyecek, geri ve ileri uçuş durumunda kendi biletinizi satın almak zorunda kalacaksiniz. Bizim uzman personel piyasada ucuz fiyatlarla bilet  almaniz  icin yardımcı olacaktir.

SEYAHAT SİGORTASI

Dünya çapında size yurtdışında iken sizin için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel seyahat sigortası paketleri sunan büyük sigorta sağlayıcılarından biri ile işbirliği içindedir Algoos. Program seçimi sırasında biz seçim için bir dizi seçenek için size bilgi verecegiz.Sigorta, kredi kartı ile ya da banka havalesi yoluyla ya ödenir.

BAŞVURU NASIL

Algoos aracılığıyla başvuru sitemizde Algoos.com/Jobs profilinizi oluşturmak ve seçtiğiniz fırsatı görüşmek üzere kısa sürede sizinle irtibata geçecektir uzman ajanlarından birini uygulamak icin tıklayın arzu ettiginiz iş ve hedef seçim ziyareti kolaydır. Alternatif başvuru formunu indirmek ve [@] algoos.com kayıtları gönderin.

STAJLAR

Algoos bir meslekte,5 yil ve daha uzun sureli ABD, Fransa, Hong Kong, Japonya, Dubai ve daha fazlası gibi heyecan verici destinasyonlarda yurtdışında 4 haftadan 18 aya kadar daha fazla zaman geçirmek için  çalışma firsati tecrübesi  sunmaktadir.(yeni mezun ve adaylar icinde gecerlidir.)

Stajyer olarak gerçek bir dünya deneyimi kazanabilirsiniz.Turizm ve Otelcilik ile gelen Tıp, mühendislik, muhasebe, finans ve daha birçok alanda staj imkani vardir. Biz kesinlikle sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir is bulabiliriz.

ALGOOS GÖNÜLLÜ PROGRAMI – FARK YAPMAK

Algoos bu dünyada fark yaratan en şaşırtıcı gönüllülük projelerinin bazılarini seçmiştir. Tüm  Gönüllülük projeleri (bunlar turizmi birleştirmek icin değil ya da ucretli staj kabul edilmez ) tamamen ücretsiz bulunmaktadır.Bir şirket olarak yardım etmekten ve katkıda bulunmaktan gerçekten gerekli yerlerde dünya çapında tüm bu inanılmaz gönüllülük projelerini desteklemekten   gurur duyuyoruz.

Gönüllülük, önemli ekonomik ve sosyal katkılar sağlamaktadır vatandaşlar arasında karsilikli güven inşa ederek topluma katki saglamaktadir. Bu zorlu ve ödüllendirici bir  deneyim  olabilir ve yeni bir bağlamda yeteneklerinizi kullanmanızı gerektirebilir. Diğer insanları etkileyen konularda daha büyük bir anlayış kazanmasina yardim ederken aynı zamanda yararlı bilgiyi aktarabilirsiniz.

Sizin bilgi ve becerileriniz büyük önem taşımaktadır ,başka bir yerde Afrika, Güney Amerika’nın vahşi ormanlarında hayatinizin en guzel zamanini gecirin ve fark yaratın!

Sizin bilgi ve becerileri büyük önem olduğu yerde Afrika, Güney Amerika’nın vahşi ormanlarında hayatınızın bir zamana sahip iken fark yaratın!

Algoos Çalışma eser ve Seyahat LTD bize doğru insanlar ile gönüllü ve onların amaçlarına ulaşmalarına yardımcı bulmak için  dünyadaki birçok kuruluş ile ortaklık kurmuştur. Gönüllülük ihtiyacı olanlara  yardım verme konusunda bilgi sahibidir.

Nepal, Hindistan, Somali, Güney Amerika ve hatta daha gelismis ulkelerde gonulluluk pozisyonlari vardir.

Profilinizi oluşturmak,uygulamak ve  tüm detaylar için sizinle irtibata geçecektir , sayfamizi Tıklayın ve gönüllü pozisyonlarından birini secin.!

“Biz ne olsun bir yaşam sağlamak, ama biz ne vermek bir hayat kurmak” Winston Churchill.

Yurtdışı İşler

Yeni bir deneyim mi arıyorsunuz?Her zaman favori hedef hayal kariyer kanatlarını açıp başlamak ister misiniz? Algoos bunlari  hemen size sunmak için yeterli güce sahiptir. Bizim mevcut işlerden biri icin  Cv oluşturun ve uygulamada bulunun. Size cv görüşmelerini mükemmel hale getirmek ve hayallerinizdeki pozisyonu almaniza yardımcı olmak için buradayız. Algoos size vize uygulamasinda yardımcı olmak için gerekli uzmanlığa sahiptir,

ÇALIŞMA TATİLI

Çalısarak ve bu ülkede yaşayarak, yerel halk kendi yerel kültürel etkinlikler parçası haline etkileşim, yerel arkadaşlıklar oluşturmak ve onların lezzetlerini ve yerel yaşam tarzı zevklerini başka bir ülkeye öğrenmekten daha  iyi bir yol yoktur.

Algoos dunya capinda  iş ve seyahat icin genisletilmis ağla kaplıdır size macera boyunca  yardimci olur..Yunan efsane Keşifler, Forgotten imparatorlar, Western Cowboys veya nihai macera Algoos odyssey biz iş, konaklama, VISA, seyahat düzenlemeleri, havaalanı manyetikler, sigorta + daha fazla organize edecek!

Algoos Ajanlar ve Ortaklar ve 7:24 telefon hattı personelimiz endise duymamaniz icin yolun her adımında yaninizda olduğumuzu  bilmeniz  içinizin rahat olmasını sağlar.

Nihai macera hayaliniz icin  Durmayin & şimdi bizi arayın kalkıp dünyanın en eşsiz duygusunu yaşamaya hazırsaniz. 5 Ave. alışveriş yapmak, Buda görmek, yunuslar, dans Syrtaki ile yüzün, safari için gitmek, diğerleri bilmiyorum öğrenin New York’ta, Hırvatistan ABD veya Zadar Girit, Miami Ibiza, Malia müzik vibes tadını çıkarın.

NEREDE & NASIL İŞ BULURUM?

Iş bulma, bizim otomatik online sistemimiz  ile çok kolay. Sadece İşler Bağlantı üzerine tıklayın ve yeni bir iş aramak için kriterlerinizi girin. Eğer iş bulduktan sonra size başvurmak online profil oluşturmak ve uygulamak kismini tıklayın. Bizim uzman ajanlardan biri CV’nizi gözden geçirecek ve bir görüşme için kısa bir süre sizi arayacak.