ALGOOS
Algoos Agentūros

Algoos Agentūros Tapkite partneriu

Algoos Agentūros tinklo pagalba Jūs tapsite didelės apimties įdarbinimo ir kelionių agentūrų visame pasaulyje dalimi ir suteiksite mums šansą sukurti programas ir suaktyvinti mūsų veiklą bei sukurti tokias paslaugas, kokių pageidauja mūsų klientai. Susitelkdami į jaunimo kelionių rinką, Jūs susitelkiate į vieną didžiausių ir mažiausiai išnaudojamų erdvių kelionių industrijoje. Savaime suprantama, Jūsų agentūra turės atstovų visame pasaulyje, leidžiančių Jums siūlyti geresnį aptarnavimą, skelbiant Jūsų pavadinimą ir mums tampant lyderiais jaunimo darbo „Work and Travel” industrijoje. Mūsų programoje Jūs teikiate tas pačias paslaugas, kurias teikėte iki šiol ir dar daugiau, kas padidina Jūsų tikslinę rinką modernesniam keliautojui, kuris žino, ko jis nori. Taip pat, tokia patirtis Jums padės sukurti nuolatinių klientų ateinantiems metams, kurie remsis ankstesnių metų įspūdžiais ir potyriais.

 

Paslaugos

Algoos siūlo įvairias paslaugas studentams iš viso pasaulio. Mūsų specialistai ir partneriai visame pasaulyje bus pasiruošę Jums suteikti konsultacijas ir padėti viskuo, ko Jums reikės Jūsų nuotykių metu su Work and Travel programa. Mes siekiame, kad mūsų kandidatai dirbtų pasaulyje pripažintuose viešbučiuose ir kompanijose, praleistų pasakišką laiką savo darbe, džiaugtųsi savo laisvalaikiu ir nauja gyvenamąja vieta, bei dalyvautų kompanijos vystymosi procese.

 

Uždarbis

Su Algoos pagalba, Jūsų pelnas bus didesnis nei tas, kurį Jums gali pasiūlyti bet kokia kita kompanija, mes dirbame 50-50 principu. Mes kuriame tinklą su universitetais, darbdaviais, darbuotojais, agentūromis ir partneriais iš viso pasaulio. Visos programos ir kandidatai yra Algoos.com tinklapyje. Jūs paprasčiausiai pasiūlote kandidatui platų programų pasirinkimą, jie pasirenka ir mes padarome visą likusį darbą. Metodas, kurį mes naudojame yra labai paprastas: jei Jūs turite laisvų vietų savo programoje, Jūs paskelbiate aprašymą ir mes Jums atsiunčiame kandidatų, atitinkančių reikalavimus bei norinčių vykti į Jūsų šalį, sąrašą.

Mes dirbame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad padėtume net ir reikliausiems klientams akimirksniu.

 

Bendradarbiaujančios šalys

Su Algoos Jūs nukeliausite toliau ir pamatysite daugiau, nei su bet kuria kita kompanija. Mūsų tikslas yra sukurti pasaulinį įdarbinimo ir kelionių agentūrų tinklą, kuriame visus sietų tie patys tikslai ir įsitikinimai bei noras sukurti perversmą jaunų žmonių Work and Travel rinkoje iš visų penkių kontinentų.

 

Kaip tapti partneriu

Prisijunkite prie mūsų plataus partnerių tinklo algoos.com, paspauskite Agencies nuorodą ir pradėkite bendradarbiavimą su vienu iš mūsų vystymosi konsultantu, kuris susisieks su Jumis, kad galėtumėte aptarti visas bendradarbiavimo detales ir Jūs galėsite pradėti siūlyti savo paslaugų paketus bei turėsite prieigą prie šimtų kitų paslaugų paketų iš viso pasaulio.

Taip pat, lauksime ir Jūsų elektroninių laiškų adresu: partners@algoos.com

 • Studijos užsienyje
 • Nuotykių ir grupiniai kelionių paketai
 • Įdarbinimo paslaugos
 • Vasaros mokyklos
 • Savanoriavimo programos
 • Kalbų mokyklos
 • Darbas atostogų metu
 • Praktika
 • Darbas pilnu etatu
 • Lėktuvų ir keltų/laivų bilietai
 • Viešbučiai