ALGOOS
AU pair Program (укр)

AU pair Program

Опис програми:

Algoos Study work and travel LTD пропонує спеціальну програму для всіх студентів, які готові працювати з маленькими дітьми або літніми людьми. Якщо ви хочете заробити гроші і при цьому хотіли б жити вдоме у сприятливій сім’ї за кордоном, не пропустіть можливість співпрацювати з нами!

Ви отримаєте унікальну можливість познайомитися з іншою культурою на щоденній основі. Зв’язок, яку ви формуєте з приймаючою сім’єю може тривати все життя, і ви зможете створити багато спогадів про нову країні для роботи та проживання. Ви станете повноправним тимчасовим членом сім’ї – ви будете брати участь в сімейних заходах, є традиційні страви і отримати досвід сімейного життя в іншій культурі. Ви також зможете подружитися з іншими людьми вашого віку і проводити вільний час насолоджуючись проведенням часу в іншій країні.

Попередній відбір – У нас є ретельний процес відбору, в тому числі інтерв’ю англійською мовою і перевіреними посиланнями з ваших університетів і попередніх місць роботи.

Досвід – всі бажаючі повинні говорити ідеальною англійською та володіти ще однією мовою, а також мають ступінь в галузі викладання та мають досвід роботи з дітьми або літніми людьми.

Дохід – ви будете заробляти до 15долларов на годину плюс всі ваші витрати оплачуються приймаючою стороною.

Вакансії:

  • Няні
  • Економки
  • Доглядальниці (доглядати за літніми людьми)

Решту витрат:

  • Переліт (оплачується Algoos.com)
  • Особисті витрати
  • Страховка (надається Algoos)

Прийому заявок

Будь ласка, подайте заявку як мінімум за 6 тижнів до початку бажаної практики, якщо ви хочете приступити до роботи раніше, ніж через 6 тижнів, то зв’яжіться з нами і ми обговоримо всі можливі варіанти.

Терміни програми

До 1 року

Для участі в нашій програмі:

Люди у віці від 18 до 30 років з підтвердженням про хороше здоров’я

Ваші витрати: витрати на оформлення візи, в багатьох випадках приймаюча сторона (сім’я) залежно від періоду перебування в країні може запропонувати вам безкоштовні квитки туди і назад.