ALGOOS
Cestovanie

Prečo my

Algoos je svetova sieť cestovných kancelárií, ktoré ponúka pracovni a cestovni balíčki pre najnáročnejšich a sofistikovanejšich cestovateľov, zamestnancov alebo zamestnávateľov za konkurencieschopné náklady. Robíme služby, aby zodpovedali každému zamestnancovi a zamestnávateľovi. Ponúkame balíčky pre prácu a cestovanie po celom svete predovšetkým pre dobrodruhov, mladých ľudí, študentov a klasickich náborových služieb pre zvyšok ktore chcú prisťahovať sa v inej krajine.

Naše špecializované spolupracovníci a partneri v každom hlavnom meste na celom svete, sú vám ponúknu konzultácie a pomoc, ktoru budete potrebovať v svojom dobrodružstve, prace a ceste po celom svete. Chceme, aby naši kandidáti pracovali vo svetovej triedy uznalych firm a hoteloch, strávili báječný čas na ich pracovnom prostredie, vychutnať svoj voľný čas vo svojom novom meste bydliska.

 • Veľký výber bezpečných pracovných miest
 • Garancia pracovných miest pred príchodom
 • Sociálne poistenie
 • Priebežné konzultácie a podpora zadarmo
 • Zástupcovia v každej krajine
 • Práca s najlepšimi v svojom odbore
 • Vstupenky a rezervácia ubytovania
 • Pomoc s vízumom a papierovaniem
 • Nízke náklady
 • Užasné platy
 • Ubytovanie a stravovanie zadarmo
 • Pridáva hodnotu životopisu
 • Pomoc pri písaní životopisu
 • Profesionálne pracovné príležitosti, akonáhle dokončiťe stáž
 • Bezplatna doprava z / na letisko.
 • Cestovné poistenie
 • Pomoc v získanii karty sociálneho zabezpečenia

Obdobie
Doba pobytu v inej krajine, závisí od programu, ktory si vyberiete, že môže trvať od 2 do 18 mesiacov, kedy je potrebny vízum. Ak nepotrebujete vízum, alebo vízum je možné predĺžiť, a to miesto a práca je to, čo ste vždy snívali, potom máte možnosť tam zostať tak dlho, ako budete chcieť.

Náklady
Náklady na programe sa líšia v závislosti od krajiny a programu, ktorý ste sa rozhodli nasledovať. Ceny začínajú od 50 eur do 800 eur, vrátane vízového procesu a papierovanie a vylúčením všetky vaše cestovné výdavky.

Destinácia
Algoos vás zavedie ďalej než ostatné spoločnosťi na svete. Naša celosvetová sieť cestovných kancelárií nájde prácu pre vás v exotických miestach 5 kontinentoch sveta. Cestovanie v čase od Grécka, Talianska, Číny, Spojených arabských emirátov, Ruska, Tichomoría, Afriky, Kanady, Austrálii, Noveho Zélanda, Thajska, Mexiki, Uruguaju, Panamy, Kajmanskych ostrovoch, Južnej Afriky, Kenii, Ghany, Madagaskara, Mauríciusa, Maroko , Tuniska, Egypta, Katara, Lotyšska, Rakúska, Francúzska, Ruska, Dánska, Veľkej Británii, Írska, Nemecka, Holandska, Nórska, Fínska, Malty, Škótska, Estónska, Holandska, USA, Kanady, Aljaški, Baham, Miami , New Yorka, Los Angelesa, Texasa, Detroita, Singapuar, Malajzii, Hong Konga, Tokio, Šanghaju, Pekinga, Francúzska, Polynézii, Malajzii, Kambodžy, Indii, Laosa, Macao, Mongolska, Nepála, Filipín, Srí Lanki, Taiwana , Vietnama, Malediv, Gruzínska, Cypru, Turecka, Nemecka, Arménska, Azerbajdžana, Španielska, Ruska, Chili, Brazílii, Kolumbii Sudána a Nigérii.

Kto môže podať žiadosť

Každý je vítaný aplikovať, všetky naše programy sú dostupné pre študentov a mladých ľudí medzi 18 – 30 rokmi.

Garancia pracovných miest

Algoos na rozdiel od iných spoločnostej nebude robiť sériu diskusií v krajine, v ktorej chcete pracovať alebo cestovat, ísť tam to znamená, že už mate zamestnanie a špecializovaneho miestneho zástupcu, poplatku budu riadiť na ubytovanie a pracovné prostredie. V Algoos veríme, že zabezpečenie a bezpečnosti je najdôležitejšii. Predtým, než sa dostanete k vášmu cieľu, budete vedieť, kde budete pracovať, koľko hodín, kde budete bývať, aka bude váša plata, aka bude váša špecifikácia v práce.

Papierovanie a víza

Papierovanie a vízový proces je zvyčajne najväčšia bolesť hlavy pre cestujúcich alebo zamestnancov, ktorí chcú pracovať v zahraničí, v Algoos pripravujeme všetko pre vás, krok za krokom získame všetky potrebné dokumenty úspešne, než sa dostanete do vášej destinácie.

Ako kandidát budete musieť vyplniť a poslať v Algoos svoju prihlášku ktora potvrdzuje Váš záujem pracovať a cestovať do zahraničia do určitej destinácie, jedným z našich agentov potom vám zavola na pohovor a prípadne požiada na skúšku cez Skype. Potom, ked zamestnávateľ potvrdí miesto práce, začneme potrebné papierovanie.

Budete potrebovať:

 • Žiadosť o vízume
 • Pozývacílist odzamestnávateľa
 • Adresa bydliska, kde budetebývaťvtejto krajine
 • Dôkaz, žemáte dosťpeňazínacestu dotejto krajiny
 • Lekársketesty ktore ukázaju,žestezdravy
 • Cestovnépoistenie(ktoré môžemeposkytnúť vám)
 • Dôkazodsvojejvlády, ktorýstenikdynedopustilžiadnehozločinu
 • Vášpas
 • Vášacertifikáciauniverzity(ktorá dokazuje, ste stále študent(tam, kde je potreba)

Životné podmienky

Vieme, aké dôležité je pre vás mať dobré ubytovanie v zahraničí, kde sa môžete cítiť ako doma. Algoos a partneri vždy uistite sa, že vaše ubytovanie a životné podmienok budú v dobrej úrovni. Budete bývať v štúdio izbe mnimum 14 metrov štvorcových, alebo ak zdieľate s iným dobrodruhom bude 20 pre každú osobu s vlastným sociálnym zariadením a kuchynským kútom v prípade, že neponúknua jedlo zadarmo. Každý popis práce na našom úseku zamestnanosti zmieňuje presne všetky tieto detaily.

Lety
Lety do miesta určenia sú závislé od práce, ste sa rozhodli urobiť, niektorí zamestnávatelia (výučba angličtiny v Južnej Kórei alebo pestúnky v USA) sú ochotní zaplatiť za letenky tam a späť, iní budú platiť za spiatočný let po dokončení projektu a do iných miest, budete musia kúpiť svoje vlastne lístky. Naši špecializovaní zamestnanci sú vždy k dispozícii, ktoré vám pomôžu získať lacnejšie ceny na trhu.

Cestovné poistenie

Algoos v spolupráci s jedným z najväčších poskytovateľov poisťovacích po celom svete a ponúka výborné balíčky cestovneho poistenia, ktoré budú kryť všetky vaše potreby, zatiaľ čo ste v zahraničí. Počas výberu programu vás budeme informovať na rad možností na výber.

Ako sa prihlásiť

Aplikácie cez Algoos je ľahké, navštívťe našu webovu stránky Algoos.com/Jobs a budujte svoj profil a vyberte úlohu a cieľ vášho želania, kliknite na tlačidlo Použiť a jeden z našich špecializovaných agentov Vás bude kontaktovať. Alternatívne stiahnite si prihlášku a pošlite ju na registrations@algoos.com.

Stáže
Algoos ponúka aktuálnym študentam alebo absolventam vysokých škôl a ľudiam s 5 alebo viac rokov skúseností v profesii možnosť stráviť od 4 týždňov do 18 mesiacov v zámorí v zaujímavých destináciách, ako sú USA, Francúzsko, Hong Kong, Japonsko a Dubaj. Vyberte si z mnohých stáž:í z cestovného ruchu a pohostinstvá, medicíny, strojárstva, účtovníctva a financie a mnoho ďalších. Máme stáže prácu zo všetkých odvetví, ktoré určite nájdete niečo, ktorý vám vyhovuje, a keď nie, prosím, naznačujú, že na nás a my sa budeme snažiť ju vytvoriť pre vás.

Dobrovoľníctvo
Zachrániť Svet

Algoos zvolila niektoré z najúžasnejších dobrovoľníckych projektov, ktoré robia rozdiel v tomto svete. Všetky naše dobrovoľnícke projekty sú úplne zadarmo. Ako spoločnosť sme hrdí na to, podporovať všetky tieto neuveriteľné dobrovoľníckych projektov po celom svete, kde sú skutočne potrebné pomoc a prínos.

Strávte časť svojho života v divokych džunglach Afriky, Južnej Ameriky a kdekoľvek inde, kde sa vaše zručnosti a vedomosti, je veľmi dôležité!

Zamestnanie
Hľadáte nové skúsenosti? Chceli by ste otvoriť svoje krídla a začať kariéru vo vašom obľúbenom cieli? Sme tu, aby sme vám pomôcť získať pozíciu svojich snov. Imigrácia nebolo nikdy jednoduchšie, tu v Algoos máme odborné znalosti, ktoré vám pomôžu s vybavovaním víz, sťahovanie do zahraničia, hľadanie ubytovania a ako si cestu cez prvých mesiacoch, až sa stanete odborníkom na nové miesto, ktoré bude žiť.

Pracovné prázdniny

Neexistuje lepší spôsob, ako sa učiť v inej krajine, pracovať a žiť v tejto krajine, komunikovať s miestnymi ľuďmi sa stať súčasťou ich kultúrny, vytvárať priateľstvá, sa tešíť ich životným štýlom. Dopátrajte si, čo ostatní nevedia: safari, plávanie s delfínmi, Syrtaki, Budha, nákupovanie v New Yorku, hudobné vibrácie Ibizy, Maliy, Starého Mesta Rhodosu, Miami & Goa.

Algoos je to svetova sieť náboru a cestovných kancelárií zameraná na najnáročnejších a sofistikovanejších turistov, študentov, absolventov, zamestnancov aj ktora ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvo pokrývajúci každý detail ich cesty.

S Algoos Agents and Partners aj našou 24/7 podporou môžete mať pokoj bez ťažkostí a starostí o to, čo bude ďalej.

Prestaňte snívať o dobrodružstve a hneď zavolajte nám, a pripravte sa na najlepšej ceste vo vašom živote.

Refundácia

Algoos nebude pýtať peniaze pred nadviazaním všetky podrobnosti pre vašu prácu a cestovanie, pokiaľ to nie je náklady alebo proces podávania žiadosti o vízume, alebo náklady Sevi. Prostredníctvom Algoos platíte iba vtedy, keď je všetko jasné a ste prijali jedným z našich ponúk. Až potom môžete podpísať dohodu s Algoos a zaplatiť plnú cenu programu.

Kde a ako sa môžem nájsť zamestnanie?

Hľadanie zamestnania je ľahké s naším automatizovaným on-line systémom. Stačí kliknúť na „pracovné miesta“, a zadát kritériá pre hľadanie nového zamestnania. Akonáhle nájdete prácu, by ste chceli požiadať o vytvoriť svoj online profil, kliknite na tlačidlo „použiť“. Jeden z našich špecializovaných agentov vám zavolá čoskoro na pohovor.

VISA

Papierovanie a víza

Papierovanie a vízový proces je zvyčajne najväčšia bolesť hlavy pre cestujúcich alebo zamestnancov, ktorí chcú pracovať v zahraničí, v Algoos pripravujeme všetko pre vás, krok za krokom získame všetky potrebné dokumenty úspešne, než sa dostanete do vášej destinácie.

Ako kandidát budete musieť vyplniť a poslať v Algoos svoju prihlášku ktora potvrdzuje Váš záujem pracovať a cestovať do zahraničia do určitej destinácie, jedným z našich agentov potom vám zavola na pohovor a prípadne požiada na skúšku cez Skype. Potom, ked zamestnávateľ potvrdí miesto práce, začneme potrebné papierovanie.

Budete potrebovať:

 • Žiadosť o vízume
 • Pozývacílist odzamestnávateľa
 • Adresa bydliska, kde budetebývaťvtejto krajine
 • Dôkaz, žemáte dosťpeňazínacestu dotejto krajiny
 • Lekársketesty ktore ukázaju,žestezdravy
 • Cestovnépoistenie(ktoré môžemeposkytnúť vám)
 • Dôkazodsvojejvlády, ktorýstenikdynedopustilžiadnehozločinu
 • Vášpas
 • Vášacertifikáciauniverzity(ktorá dokazuje, ste stále študent(tam, kde je potreba)

Cestovné poistenie

Algoos v spolupráci s jedným z najväčších poskytovateľov poisťovacích po celom svete a ponúka výborné balíčky cestovneho poistenia, ktoré budú kryť všetky vaše potreby, zatiaľ čo ste v zahraničí. Počas výberu programu vás budeme informovať na rad možností na výber.