ALGOOS
Darbdaviai

Studentai ir patyrę darbuotojai

Algoos Study Work and Travel ir Excel Services LTD dirba žmogiškųjų išteklių ir kelionių organizavimo sektoriuje ir per pastaruosius 10 metų pasiekė didelį pasisekimą Europos šalyse. Mes dirbame su dideliu skaičiumi universitetų, kolegijų ir mokyklų iš 27 šalių. Sulaukę didelės sėkmės siekiame plėstis ir bendradarbiauti su kitomis šalimis, kuriose galima rasti naujų įdomių pozicijų ir galimybių mūsų kandidatams. Mūsų kruopščios atrankos pagalba, mes įsitikiname, jog pasiūlytos pozicijos ir atrinkto kandidato priskyrimas yra geriausia, ką tuo metu gali pasiūlyti rinka.

 

Kodėl tarptautinė rinka

Įvairialypė daugiakultūrė darbo jėga potencialiai gali pasėti kelis privalumus verslui žmonių aptarnavimo srityje, pamėtėti gerų idėjų, padėti plėstis ir pagerinti kompanijos socialinį ir kultūrinį įvaizdį. Turint jaunų ir išsilavinusių darbuotojų iš viso pasaulio pridės Jūsų kompanijai tarptautinį įvaizdį. Tačiau, mūsų praktikantai labiau susidomi pasiūlymais, kai jiems suteikiamas nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas bei dienpinigiai ar alga.

Ar jūs ieškote išsilavinimą turinčių specialistų, reklamos vadybinikų ar pramogų pasaulio darbuotojų? Mes galime tuo pasirūpinti.

TAPKITE MŪSŲ PARTNERIAIS: partners@algoos.com

 

Pozicijos

Mes siūlome kvalifikuotus ir nekvalifikuotus darbuotojus: vadybininkus, plėtros vadybininkus, daktarus, kambarines, slauges, teisininkus, porterius, žemdirbius, šefus, virėjus, administratorius, inžinierius, padavėjus, aptarnavimo srities specialistus, PR ekspertus ir daugelį kitų. Excel turizmo konsultantai, turintys kelių metų patirtį aukštos klasės viešbučiuose Rodo saloje, gali pasiūlyti Jums kontraktu paremtas paslaugas, kurios tolimesniame etape padidins Jūsų viešbučio aptarnaujančiojo personalo kokybę ir pelną. Visi Excel Services darbuotojai turi patirties turizmo ir svetingumo srityje, kas leidžia mums rinktis tik geriausius remiantis ne tik pageidavimais, bet patirtimi bei žiniomis apie darbuotojus geriau nei bet koks kitas agentas.

 

Šalys, su kuriomis bendradarbiaujama

Algoos pasaulinis įdarbinimo ir kelionių tinklas randa darbuotojus Jums iš visų 5 kontinentų, priklausant nuo Jūsų kompanijos pageidavimų ir kalbų reikalavimų. Mes ieškome kompanijų bendradarbiavimui iš viso pasaulio.

 

Algoos Work and Travel siūlo:

  • Darbuotojus – studentus ir specialistus
  • Bendradarbiavimą su universitetais iš viso pasaulio
  • Daugiakalbius darbuotojus
  • Ofisus visame pasaulyje vietiniai pagalbai
  • Profesionalius darbo pokalbius ir platų samdymo procesą
  • Reklamos modelius
  • Pramogų pasaulio darbuotojus
  • Nemokamas pamainas
  • Pastovias konsultacijas

Paspauskite nuorodą ”Darbdaviams” puslapio viršuje ir tapkite mūsų pasaulinio tinklo nariu ir suteikite galimybę jauniems žmonėms prisijungti prie Jūsų kompanijos kolektyvo.