ALGOOS
Dobrovoľníctvo

Algoos dobrovoľníctva

Algoos zvolila niektoré z najúžasnejších dobrovoľníckych projektov, ktoré robia rozdiel v tomto svete. Všetky naše dobrovoľnícke projekty sú úplne zadarmo. Ako spoločnosť sme hrdí na to, podporovať všetky tieto neuveriteľné dobrovoľníckych projektov po celom svete, kde sú skutočne potrebné pomoc a prínos.

Strávte časť svojho života v divokych džunglach Afriky, Južnej Ameriky a kdekoľvek inde, kde sa vaše zručnosti a vedomosti, je veľmi dôležité!

Algoos Study Work and Travel LTD spolupracuje s mnohými organizáciami po celom svete, čo nám umožňuje nájsť správne ľudí, aby dobrovoľne a pomôže im dosiahnuť ich ciele. Dobrovoľníctvo je o dávaní vašu pomoc tým, ktorí ju potrebujú.

Dobrovoľnícke pozícií, ktoré pomáhajú našej prírody sú v Nepále, Indii, Somálsko, Južnej Amerike, alebo dokonca v rozvinutejších krajinách.

Kliknite na našej stránke pracovných miest a vyberťe si dobrovoľné pozícií, vytvorťe si profil a aplikujťe. Čoskoro jeden z našich konzultantov, ak vaše žiadosť úspešná, bude Vás kontaktovať pre všetky detaily.

Robíme na živobytie tým, čo dostaneme, ale robíme život tým, čo dávame” Winston Churchill.