ALGOOS
Kelionės

Algoos kelionės

Algoos Work and Travel siūlo įspūdingus kelionių paketus ir atostogas visus metus Afrikoje, Azijoje, Lotynų Amerikoje, Tailande, Nepale, Tibete, Tasmanijoje ir t.t.

Surinkite 40 žmonių grupę ar didesnę, pasirinkite patraukliausią kelionės vietą ir aptarkite tai su vienu iš mūsų nuotykių patirties konsultantu. Mes sukursime tik Jums skirtą, tobulą kelionės paketą, atsižvelgdami į Jūsų asmeninius pageidavimus. Bendraudami su partneriais mes sukursime Jums ar Jūsų kompanijai atostogas apie kurias seniai svajojote.

Kelionės bilietų, viešbučių ir ekskursijų kainas visos programos metu galite rasti mūsų tinklapyje.

 

Algoos kelionių paketai

  • Nuotykių pilnas keliavimas
  • Linksmos atostogos
  • Pramoginės kelionės
  • Kelionės pavasario atostogų metu

 

Kainos

Mūsų programų kainos skiriasi, priklausomai nuo šalies, grupės dydžio ir pramogų, kurias pasirinksite. Kainos prasideda nuo 149 eurų, įskaitant viešbučius ir skrydžius.

Kelionės vietos

Nuo Didžiojo Kanjono kalnų ik Buda statulos Bankoke, Koliziejaus ir Piza bokšto, Partenono Atėnuose. Keliaukite Graikijoje, Italijoje, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Suomijoje, JAV ir kitose šalyse.

Užsisakykite dabar

Kurkite nuotykį dabar, pasikvieskite savo draugus ar surinkite 40 žmonių grupę ir susisiekite su mumis, kad mes galėtume sukurti specialiai Jums pritaikytą kelionę, kuri atims jums žadą. Nuvykite į vieną iš mūsų siūlomų vietų už specialiai studentams pritaikytas kainas. Tiesiog atsiųskite mums el. laišką paštu: travel@algoos.com ir paprašykite mūsų lankstinuko bei specialiai Jums ir Jūsų draugams pritaikyto kelionių paketo. Jau pats laikas pamatyti pasaulį savomis akimis.

Prisijunkite dabar ir susikurkite tokią kelionę, kurios norite patys. 192 vietinės agentūros visame pasaulyje pasiūlys jums būtent tai, ko norėsite.