ALGOOS
Kruizinių laivų darbas

Kruizinių laivų darbas

Algoos studijų, darbo ir kelionių UAB bendradarbiauja su kai kuriomis iš didžiausių kruizinių laivų įmonėmis pasaulyje, kurios siūlo specialistams galimybę keliauti aplink pasaulį ir dirbti kruiziniuose laivuose. Kruiziniuose laivuose gali pasiūlyti išskirtines paslaugas savo klientams, nes dauguma iš jų savo 2 savaičių atostogas praleidža laive.

Kruiziniai laivai siūlo įvairias karjeros galimybes labai motyvuotiems asmenims, suinteresuotiems siekti sudėtingos ir naudingos karjeros. Mes skatiname visus jaunus ir patyrusius specialistus pasinaudoti šia galimybe užsidirbti pinigų ir keliauti aplink pasaulį.

Jei esate pasirengę prisijungti prie kruizinių laivų komandos, turite reikalingą patirtį ir kvalifikaciją rasti vieną iš mūsų darbo galimybių mūsų darbo vietų skyriuje, siųskite paraišką nedelsdami. Priėmimas vyksta ištisus metus ir yra laukiami žmonės iš kiekvienos pasaulio šalies prisijungti prie jų.

Visa įgula atrinkta Algoos, buvo kruopščiai tikrinama ir peržiūrima, siekiant užtikrinti jos kokybę pagal didžiausių kruizinių linijų įdarbinimo kriterijus.

Mūsų Headhunters / Talent ieškotojų komanda keliauja aplink visą pasaulį ir pasirenka geriausius talentus kruizo ir svetingumo industrijoje.