ALGOOS
Podróże z Algoos

Algoos Study Work & Travel oferuje ekscytujące pakiety dla żądnych przygód podróżników. Z nami możesz wybrać się do Afryki, Azji, Ameryki Łacińskiej,Tajlandii, Nepalu, Tasmanii oraz do wielu innych ciekawych destynacji. Przerwa wiosenna? Wakacje? Ferie zimowe? Roczna przerwa w nauce? Zbierz 40-osobową grupę znajomych, wybierz kraj, jaki najbardziej Wam odpowiada i zgłoś się do nas, a nasz konsultant doradzi Wam i podpowie czego możecie spodziewać się podczas swojej wyprawy. Jedna z naszych lokalnych firm przygotuje dla was spersonalizowany program oferując wam wspaniałą obsługę oraz niesamowite przeżycia podczas wyprawy.

 

Studenckie ceny biletów lotniczych, hoteli oraz wycieczek znajdziecie na naszej stronie www.algoos.com

 

Pakiety Algoos

  • Podróże dla żądnych przygód
  • Wczasy dla klubowiczów
  • Wakacje na plaży
  • Ferie wiosenne

 

Koszty

 

Koszty pakietów zależa od wybranej destynacji, wielkości zorganizowanej przez Was grupy oraz zajęć, jakie wybierzecie podczas wyprawy. Koszty rozpoczynają się od 149 euro (w cene włączone są bilety oraz hotele).

 

Destynacje

 

Od gór Wielkiego Kanionu przez Statułę Buddhy w Bangkoku, Koloseum w Rzymie po Partenon w Atenach- podróżuj w czasie przez Grecję, Włochy. Kanadę, Australię, Nową Zelandię, Polskę, Bułgarię, USA, Niemcy i wiele innych państw, które czekają na Ciebie skrywając w sobie rzeczy i miejsca, o których nie miałeś pojęcia.

 

Zarezerwuj już dziś

 

 

Rozpocznij swoją przygodę od zorganizowania grupy znajomych. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Wam zorganizować Waszą wyprawę od podszewki. Studenckie ceny lotów pomogą Wam zaoszczędzić na inne przyjemności. Już dziś napisz do nas po adres travel [@] algoos.com i poproś o broszurę oraz plan Waszej wyprawy w wybranym kraju.

Czas przekonać się na własne oczy jak wygląda świat!

 

Stwórz swoją wymarzoną przygodę. 192 lokalne biura pomogą Ci znaleźć to, czego od dawna szukałeś!