ALGOOS
Rhodesnow Erasmus Buzz (sk)

Popis programu:

Teraz, keď ste študentom budete mať možnosť cestovať po svete na niekoľko mesiacov. Grécko nie je jednoduchý cieľ bez ohľadu na politiku dnes v Grécku, ktoré sa všetko deje z dôvodu slobody prejavu a mysliach Grékov. Grécko je krajinou, kde byvaju ľudia, ktorí vymysleli demokraciu, medicínu, matematiku aj astrológiu, a tak ďalej.

Najdôležitejšia vec, ktorú počas týchto pár mesiacov strávite v Grécku je to nie len vaše pracovné skúsenosti a ani peniaze, ale to je raz za celoživotna skúsenosť, že je to začiatok dlhej cesty pre vás v novom svete. Grécko nie je len pláže, perfektné počasie a dobré jedlo. Nenechávajte na zajtrajšok to, čo môžeš urobiť dnes. Pomôžeme vám so všetkými vašmi problémami, ak máte nejaké. Tento prax je asi všetko, čo by ste mohli predstaviť na má na teplé ostrove pre niekoľko mesiacov v lete.

Ako celý proces funguje?

Prvá vec, ktorú očakávame od vás urobiť, je poslať prihlášku a poslať 2 fotografie rovnako. Akonáhle to urobíte, že budeme volať na pohovor identifikovať svoje schopnosti a potreby.

Náš tím bude skúmať vaše údaje a dá vám odpoveď, ak sú prijímané v našom programe, alebo nie. Ak dostanete pozitívnu odpoveď, potom by ste podpísať zmluvu o umiestnení.

Oznámime vám presne hotel alebo spoločnosti, pre ktorej budete pracovať. Takže si môžete kúpiť vstupenky a dajte nám vedieť, kedy prídete.

Čo študenti získajú:

  • ubytovaniezadarmo
  • stravovaniezadarmo3krátdenne
  • extramzda300-500eurozamesiac+Erasmus+50eur za mesiac(každý mesiac, čoje vášvkladspäťvčastiach, ktoré znamená,žezostanete4mesiacedostanete plnúvkladspäť)
  • 150eurbonusnakoncivašejzmluvy, ktoréje svojouletenku, ktorú stezaplatilipreplatené(Uistite sa, že budete platiťčoskoropotvrdísvojupozíciu, ako ušetriť peniaze navstupenkách)
  • Budú pracovať8hodíndenne/6dní vtýždni,a aksabuduchcieť pracovaťnadčasmusípodpísaťpapier,že budemeviedeť,že to boloich vlastnérozhodnutie, budú plateníza extrahodín.
  • Študenti budúmaťsociálnepoistenie,apretože máme2pobočky vostroveRodos, budeme kontrolovaťpracovnýchaživotnýchpodmienok. Akštudenti majúnejaképroblémy, musianáskontaktovať amy ichnavštívimehneď.

Ponúkame študentom ostrov Rhodos. Rhodos je európskou destináciou v kontraste s inými severnimi gréckymi ostrovmi. Ponúkame tiež od 2015 Stáže v Korfu, Chios, Kos, Kefalonii a Dubaji.

Náklady sú:

Platíte iba 50 eur, a to je administratívny poplatok, daň za číslo poistenia, daňové číslo, občianstvo, a doprava z letiska do vášho hotela. Konzultacia za náš program je zadarmo.

Pre študentov, ktoré prichádzajú na prax v závislosti o svoje skúsenosti, hovorené jazyky a profesionalitu dostanú od 300 eur mesačne až do 500 v závislosti na inštitúciu, ktorá ich bude prijímať. Len sme chceli spomenúť ešte raz financovania z podnikov je pre všetky tie, ktoré sa dostanú finančné prostriedky v rámci programu Erasmus, a tie, ktoré nemajú.

Máme tendenciu úzko spolupracovať s vysokými školami v rámci programu umiestnenia, čo je atraktívne pre študentov. Vždy organizujeme prezentáciu pre študentov z vysokých škôl, škôl a univerzít, ktoré podporujú myšlienku o cestovanie a prace v zahraničí.

Táto ponuka je vhodná aj pre študentov a mladých ľudí z iných fakúlt, ktoré by chceli jednoducho pracovať a cestovať do zahraničia pre ich letnú dovolenku, aby získali nejaké skúsenosti v medzinárodnom prostredí.

Aká je minimálna doba?

Minimálna doba, ktorú môžete prísť v Grécku zadarmo činí 4 mesiace, ale ak nemôžete prísť na 4 mesiace budete musieť zaplatiť poplatok má byť prijatý do tohto programu. Ideálny čas byť v Grécku je 4-6 mesiacov.

Keď je Uzávierka prihlášok?

Uzávierka žiadostí je akonáhle Agloos Grécko dokončí požadovaného počtu 800 žiakov pre rok 2016.

Kto môže žiadať?

Náš program je ideálny pre ľudí, ktorí študujú na stredných odborných školách, vysokých škôlach a univerzitách, cestovného ruchu a pohostinstvá, sociálnych služieb, pre vyučovania, hudby, divadla, športa, správ, jazykov, kuchárov, vedenia reštaurácie, technológii potravín, záhradníkov, kozmetičiek, SPA, masérov, Public Relations, Guest Relations, predaj a marketinga.

Pre študentov z EÚ budeme tiež prijímať ľudí, ktorí študujú rôzne predmety, ale oni by chceli zažiť odvetví cestovného ruchu.

Upozorňujeme, že väčšina pozícií je v odvetví potravín a nápojov.

VISA a poplatky za študentov z nie krajov EÚ

Stále môžete prísť, ale budete platiť 90 eur poplatok za vaš vízum v gréckom veľvyslanectve. Ak sú na ceste cez Erasmus + 225 eur navyše, ak si nie ste prechádzate cez Erasmus, vaš vízum je platny až do 1 roka.

Erasmus papiere mali by ste byť schopní získať, či môžete dostať finančné prostriedky z EÚ alebo nie.

Musíte získať vízum pred prichodom do Grécka čo najskôr, takže si môžete rezervovať vstupenky skôr, čo znamená lacnejšie vstupenky.

Tretími krajinami, ktoré môžu prísť cez Erasmus sú Srbsko, Turecko, Ukrajina, Azerbajdžan, Moldavsko, Bosna, Rusko. Sa uistite, že univerzita je súčasťou programu Erasmus + program.

Aký druh pozícií ponúkame?

Agloos Grécko ponúka celý rad rôznych pozícií podľa vašych štúdií zručnostej a jazykov.

Väčšina pracovných miest v odvetví potravín a nápojov, ale ponúkame tiež pozície ako správca, zamestnancov úradu, kuchárov a asistentov, pomoc s predajom, potápačov, SPA administrátorov, public relations, kozmetičiek, animátorov, športových inštruktorov, hostesek, recepčný

a mnoho ďalších …

Pozícia bude vám ponúknuté, závisí na vašich schopnostiach, predchádzajúcych skúsenosti, čas, ste schopní vykonávať svoju prax a hovorené jazyky.

Ako môžem platiť?

Aplikácie cez webovu stránku Algoos je jednoduché stačí kliknúť na uchádzačov o zamestnanie, link vytvoriť svoj profil, pridať svoje fotky aj videá, štúdií a čas sa chcete pripojiť k nášmu programu, a ste pripravení použiť obľúbenú spoločnosti aby robiť tam svoj letny stáž. Môžete si vybrať hotel, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc, jeden z našich odborných konzultantov bude zodpovedať svojej kvalifikácii a zručnosti s hotelom v Grécku. Registrácia a proces aplikácie je úplne zadarmo!