ALGOOS
Savanoriavimas

Algoos siūlo vienus iš nuostabiausių savanoriavimo projektus, kurie iš tiesų daro įtaką šiame pasaulyje. Visi savanoriavimo projektai yra visiškai nemokami, kadangi mes manome, jog imti pinigus iš žmonių norinčių padėti kitiems būtų amoralu. Kaip kompanija mes didžiuojamės galėdami padėti visiems šiems nuostabiems savanoriavimo projektams pasauliniu mastu, kur pagalba ir prisidėjimas yra iš tiesų reikalingi.

Savanoriavimas daro didelę ekonominę ir socialinę įtaką kuriant darnesnę bendruomenę ir kuriant pasitikėjimą bei abipusį bendradarbiavimą žmonių tarpe. Tai gali būti sunkus išbandymas, tačiau kartu ir naudinga bei reikalaujanti Jūsų gebėjimų naujame kontekste patirtis. Jūs taip pat galite išnaudoti savo žinias, įgydami naują didesnį suvokimą apie problemas darančias poveikį kitiems žmonėms.

Keiskite pasaulį leisdami savo laiką nuostabiose laukinės Afrikos džiunglėse, Pietų Amerikoje ar kur kitur, kur Jūsų gebėjimai ir žinios gali būti labai svarbios.

Algoos Study Work and Travel LTD yra partneriai su daugeliu organizacijų iš viso pasaulio. Tai leidžia mums rasti norimas savanoriavimo vietas būsimiems savanoriams ir padėti jiems pasiekti savo tikslus. Savanoriavimas  – tai Jūsų pagalbos suteikimas tiems, kuriems jos reikia.

Savanoriavimas Nepale, Indijoje, Somalyje, Pietų Amerikoje ar netgi vienoje iš labiau išsivyščiusių šalių gali padėti išlaikyti mūsų gamtą tokią, kokia ji ir tūrėtų būti.

Paspauskite ant nuorodos Darbai ir išsirinkite savanoriavimo poziciją, sukurkite savo profilį ir pateikite paraišką. Artimiausiu metu mūsų konsultantai susisieks su Jumis ir aptars visas detales.

“We make a living by what we get, but we make a life by what we give” Winston Churchill