ALGOOS
Štúdia

Algoos Study work and Travel

Algoos Study work and Travel je sieť agentúr a univerzitných konzultantov v celom svete, ktorá sa spojila s imigračnými poradcami a právnikmi, ktoré pomôžu vám vybrať ten správny cieľ a stupeň. Nenechajte sa byť jedným z tých jednotlivcov, ktorí strácajú čas študovať niečo, čo nikdy nebude použitý. Dovoľte nám poradiť vám podľa vašej osobnosti, štúdiá a talentov. Ukažem v ktorej krajine vám vyhovuje najlepšie, a na akom pole môžete vytvoriť úžasnú kariéru. Napište teraz na studiesabroad@algoos.com

Študia

Práve ste dokončili svoju vysokú školu alebo bakalárskej štúdium a hľadáte pokračovať štúdium v zahraničí? Hovorte s jedným z našich skúsených agentov, ktorí vám pomôžu pochopiť, čo by ste chceli robiť v budúcnosti a pomôže vám nájsť univerzitu podľa vášho výberu v EÚ a USA.

USA, Nová Zélandia, Austrália, Veľká Británia, Grécko, Lotyšsko, Poľsko, Maďarsko sú len niektoré z krajín, ktoré čakajú, ako sa pripojiť vas do jedneho zo svojich prestížnych stupňov. Budovanie úspešnej kariéry začína z úspešneho diploma. Štúdia a medzinárodné pracovné skúsenosti, je kľúčom k budúcej úspešnej kariéry. Nestrácajte čas! Stačí nám poslať e-mail na studiesabroad@algoos.com alebo zdvihnúť telefón a zavolať nám teraz.

Kde môžete študovať?

Od pohoria Grand Canyonu k soche Budhy v Bangkoku, Koloseumu v Pise a Parthenonu v Aténach. Je to dobrý čas pre vášu cestu cez Grécko, Taliansko, Kanadu, Austráliu, Novu Zélandiu, Poľsko, Bulharsko, Litvu, Lotyšsko, Francúzsko, Dánsko, Veľku Britániu, Nemecko, Holandsko, Nórsko, Fínsko, USA a iny destinácií, ktore môžete vyberať. Algoos Study work and Travel vám pomôže vybrať správne miesto pre vaš štúdium.

Výhody

Štúdium v zahraničí, môže byť jedným z najviac prospešných zážitkov pre vysokoškolských študentov, ktore dáva príležitosť vidieť svet, pomôcť im naučiť sa nové jazyky, najsť nových priateľov a pomôcť im s ich osobnym rozvojovim prostredníctvom tejto skúsenosti, ktora zostane nezabudnuteľnou pre nadchádzajúce roky.

Prijímacie konanie

Žiadosť o štúdiume cez Algoos je jednoduché. Stačí nám poslať e-mail na studiesabroad@algoos.com a požiadať o našej brožúre. Pošlite nám svoj formulár žiadosti vyplnený, a jeden z našich konzultantov vám zavola na diskutovanie s vami vo vašom jazyku o všetkych možnosťach. Pomôžeme vám v priebehu celého procesu žiadosti.

Dátum návrhu

Aplikujte čo najskôr, ked chcete zabezpečiť svoje miesto vo vašej obľúbenej univerzite v zahraničí. Proces aplikácie zavrie 10. marca vášho akademického roka pre položky septembra. Dĺžka vašej miery závisí od štatu, a to môže byť od 3 do 5 rokov na bakalárske štúdium plus rok alebo dva na získanie svojho magisterskeho titulu.

Čo môžem študovať?

Môžete študovať, čo vám príde na myseľ, ktorákoľvek bol vaš sen už od škôlskych rokov. Všetko záleží na vašich platovej aj jazykovzch zručnosťach a krajiny, ktorú vyberiete. Môžete si byť istí, že vám môžu pomôcť zvoliť stupeň, ktorý zodpovedá vašej osobnosti a zručnosti. Budeme sa uistite sa, že vaša kariéra bude úspešnej. Algoos vám pomôže prostredníctvom vašich štúdií nájsť svoje stáže, takže po dokončení budete pripravení dobyť svet.

Náklady
Náklady na program sa líši v závislosti od krajiny a stupňa, ktore chcete študovať. Ceny začínajú od 3000 eur ročne až do 100.000 Zavolajte nám teraz a majte bezplatné konzultácie. My vám poskytne potrebné informácie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť, čo je najlepšie pre vašu kariéru a vaše vrecká.