ALGOOS
Travelling (Dobrodružstvo)

Dobrodružstvo

Leto? Zima? Dovolenka alebo rok voľno? Zhromaždite skupinu 40 a viac osôb, vyberte si svoju obľúbenú destináciu a diskutujte s jedným z našich konzultantov o nasledujúcej zastávke. Budeme robiť perfektny balíček pre vás s personalizovanej služby cestovania do jedného z našich skvelých miest. Jeden z našich partnerov v hosťujúcej krajine zabezpečuje každý detail vášho programu, aby sa uistil, že budete prijímať služby a skupinovu dovolenku.

Ceny na študentské letenky, ubytovanie a výlety cez celý váš program možno nájsť na algoos.com.

Algoos zájazdy:

  • dobrodružstvo
  • klubnyprázdniny
  • relaxačnadovolenka
  • jarnéprázdniny

Náklady
Náklady na programe sa líšia v závislosti od krajiny, veľkosť skupiny a aktivity si vyberiete počas programu. Ceny začínajú od 149 eur, vrátane hotelov a lety.

Destinácia
Od pohoria Grand Canyonu k soche Budhy v Bang Konge, Colosseuma v Pise a Parthenona v Aténach, cestovanie v čase cez Grécko, Taliansko, Kanadu, Austráliu, Novy Zéland, Poľsko, Bulharsko, Litvu, Lotyšsko, Francúzsko, Dánsko , Veľku Britániu, Nemecko, Holandsko, Nórsko, Fínsko, USA a mnoho ďalších destinácií, ktore si môžete vybrať.

Zarezervovať
Začnite dobrodružstvo, zhromaždite svojich priateľov, zhromaždite skupinu 40 ľudí a kontaktujte nás že vytvoriť pre vás dobrodružstvo, ktoré bude fúkať vašu myseľ a odvezie Vás do jednéj z našich zaujímavých destinácií a to všetko s lacnými cenami pre študentov. Stačí, keď nám pošlete e-mail na travel@algoos.com a požiadajte našu brožúru. Je čas pozrieť sa na svet skrze vlastni oči.

Vytvorte si na mieru balíček teraz online a začnite vaše dobrodružstvo. 192 miestnych úradov po celom svete vám môže dať presne to, čo hľadáte.