ALGOOS
Universitetai

Studijos

Universitetai visame pasaulyje pastaruoju metu tobulina savo siūlomas studijų programas, siekdami atitikti įvairių kultūrų studentų įnorius tarptautinėse bendruomenėse.

“Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.” ― Mahatma Gandhi

 

Algoos studijų programos:

  • Bakalauro studijos
  • Magistro studijos
  • Vasaros mokyklos
  • Kalbų mokyklos

 

Paslaugos

Algoos Study Work and Travel bendradarbiauja su šimtais universitetų, ieškančių geriausių galimybių visame pasaulyje sukurti naujas mokslinių tyrimų programas, platesnį išsilavinimą, mainų programas darbuotojams ir studentams. Algoos Study Work and Travel yra pasiryžę pasiūlyti Jums geriausios kokybės paslaugas ir padėti Jums išbandyti visas studijų galimybes ar tapti universitetų partneriais.

 

Naudos

Tapkite mūsų partneriais ir mes pristatysime Jūsų universitetą ar kolegiją kompanijoms, kolegijoms ir universitetams visame pasaulyje. Kartu galime sukurti dvigubų diplomų programas, mokslinių tyrimų programas, mainų programas darbuotojams ir studentams, padidinti Jūsų universiteto matomumą ir pritraukti naujų studentų, sukuriant tarptautinę ir daugiakultūrę bendruomenę. Algoos Work and Travel pristatys Jūsų universitetą ir studijas šimtams vidurinių mokyklų visiškai nemokamai.

 

Taigi, koks tai pasiūlymas?

Algoos Study Work and Travel reklamuos Jūsų universitetą, siūlomas programas ir studijų pakopas. Jūs mums paaiškinsite visą įstojimo procesą ir reikalavimus, o mes surasime Jums studentus, atitinkančius tokį profilį. Algoos Study Work and Travel savo mokestį gauna arba iš studento, arba iš universiteto. Algoos Study Work and Travel pagalba Jūs galite reklamuoti vasaros bei kalbines mokyklas, kalbų programas, bakalauro ir magistro studijas studentams visame pasaulyje.

You have the programs and the students, we know the market so let’s work together”

 

Trečio puslapio kainos 

Reklama Jums visiškai nieko nekainuoja. Algoos Study Work and Travel atlygį gauna tik tada, jei mes randame Jums tinkantį studentą ir jis pradeda studijas Jūsų universitete. Kiekvienos studijų programos mokestis yra nustatomas atskirai. Galutinė atranka visada yra vykdoma universiteto.

 

Dominančios šalys

Algoos Study Work and Travel domina šios šalys: Graikija, Italija, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Lenkija, Lietuva, Bulgarija, Latvija, Prancūzija, Danija, Didžioji Britanija, Olandija, Norvegija, Suomija, JAV.

 

Kaip tapti partneriu?

Tapti partneriu su Algoos Study Work and Travel yra paprasta ir patogu. Jums paprasčiausiai reikia atsakyti į mūsų pasiūlymą el. paštu arba susitarti dėl skype ar telefoninio skambučio. Dialogo metu aptarsime visas bendradarbiavimo detales ir reikalavimus, keliamus studentams, kuriuos norite pritraukti į universitetą. Parašykite mums universities@algoos.com.