ALGOOS
Univerzity

štúdia
Univerzity po celom svete robia štúdium v poslednej dobe tak, aby zodpovedal potrebám študentov po celom svete a vytváral multikultúrne medzinárodné prostredie.

“Žijte, ako by si mal zomrieť zajtra. Naučte sa, ako by ste žili večne. “

Mahatma Gandhi

Algoos Študijné programy:

  • Magisterské stupne
  • Bakalárske stupne
  • Letné kurzy
  • Jazykové školy

Služby
Algoos Study Work and Travel spolupracuje s univerzitami po celom svete, ktoré hľadajú nové partnerské univerzity zamerané na vznik nových výskumných programov, výmenných programov pre pracovníkov a študentov, letné a jazykové školy, stáží a Erasmus praxe. Algoos Study Work and Travel Vám ponúknuť kvalitné služby.

Výhody

Staňte sa naším partnerom a propagovujte svoju univerzitu alebo vysokú školu po celom svete založte svoje vlastné výskumné programy, výmenu študentmi a profesorami, zvýšite svoje univerzitné povedomie a prilákajte nových študentov, vytvorite medzinárodné a multikultúrne prostredie. Algoos Work and Travel bude propagovať vašu univerzitu na stredných školách, a propagovať vaš štúdium úplne zadarmo.

Tak čo?

Algoos Work and Travel bude inzerovať váše univerzity po celom svete. Nájdeme študentov, ktoré budu zodpovedať profilu, ktorý sa k nám popísanou spojiť svoje študijné programy. Algoos Work and Travel sa dostávajú mzdu z študenta alebo univerzity. Prostredníctvom Algoos môžete propagovať svoje letné školy, jazykové programy a bakalárske a magisterské stupne pre študentov z celého sveta.

Náklady
Reklamné náklady na vašej vysokej škole je úplne zadarmo. Algoos Work and Travel dostane kompenzáciu len vtedy, keď nájdeme pre vás požadovaných študentov, zadajte svoje univerzitu a nasledovať jeden z vašich študijných programov a budeme súhlasiť s vami pre každý jednotlivý program. Konečný výber a potvrdenie sa vždy vykonáva univerzitou.

Krajiny záujmov

Krajina záujmu Algoos Work and Travel, sú Grécko, Taliansko, Kanada, Austrália, Nový Zéland, Poľsko, Bulharsko, Litva, Lotyšsko, Francúzsko, Dánsko, Veľká Británia, Holandsko, Nórsko, Fínsko a USA.

Ako sa stať partnerom

Štát partnerom s Algoos Work and Travel je ľahké a pohodlné, môžete ľahká odpoveď na náš e-mail a zarezervovať si Skype alebo telefónne schôdzky, takže môžeme s vami prebrať všetky body spolupráce vrátane vašich požiadaviek a študentov by ste chceli prilákať do vaše univerzity. Pošlite nám e-mail na universities@algoos.com.